Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Politiskā partija "KPV LV"
Ziņas
Pēc Dobeles slimnīcas neļaušanas mātei būt blakus «mūžīgajam bērnam» vietvarā sola jaunas vadlīnijas
Vai "mūžīgo bērnu" jeb personu ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem tuviniekiem ir tiesības atrasties viņiem slimnīcā blakus, lai aprūpētu? Ar šādu jautājumu nedēļas nogalē Dobeles slimnīcā saskārās invalīda Mārtiņa Bisenieka mamma. Lai gan vīrietis ir pilnībā kopjams, Internās nodaļas vadītājs licis mammai slimnīcu atstāt. Viņa to darīja kopā ar dēlu, jo bez aprūpes viņš nevar palikt. Stāvoklim pasliktinoties, abi atkal atgriezās slimnīcā. Tur beidzot saņemta valdes priekšsēdētāja atļauja palikt, ja māte neaizņem atsevišķu gultu. Tikmēr vietvarā sola veidot jaunas vadlīnījas šādiem gadījumiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ar padomju varu saistīto ielu nosaukumus Jelgavā nesteidz mainīt, Dobeles novadā sola aptaujas
Pašvaldības šonedēļ saņēmušas biedrības “Publiskās atmiņas centrs” vēstuli ar ieteikumu mainīt kopumā 78 ielu nosaukumus, kas slavinot padomju režīmu. Starp tām arī vairāku padomju laika rakstnieku un dzejnieku vārdos nosauktās ielas. Pašvaldības gan sola lēmumu pieņemšanu nesasteigt un vispirms noskaidrot iedzīvotāju un uzņēmēju viedokli, kam ielas nosaukuma maiņa nesīs arī finansiālus izdevumus.
«Zemnieku saeima»: Zemgalē veldrē ir ap 70% labības
Pēc ilgstošā vēja un lietavām Zemgalē veldrē ir ap 70% labības, liecina lauksaimnieku organizācijas "Zemnieku saeima" aplēses. Cietuši ziemas kviešu lauki, tāpat lietavas skārušas arī citas lauksaimniecības kultūras, radot zaudējumus to saimniekiem. Lauksaimnieki steidz vērsties pie apdrošinātājiem, jo valsts atbalsts nav paredzēts. Tikai labs laiks turpmākās divas nedēļas varēšot glābt jauno ražu.
Par Īles meža izmantošanu strīdi nerimst gadiem – aktīvisti vēlas dabas parku
Dobeles novadā jau gadiem nerimst strīdi starp iedzīvotājiem, nevalstiskajām organizācijām, pašvaldību un uzņēmumu “Latvijas Valsts meži” par rekreācijas meža teritorijas izmantošanu. Iedzīvotāji uzskata, ka arī ierobežota saimnieciskā darbība posta mežu, tāpēc nepieciešams izveidot dabas parku. Tam nepiekrīt pašvaldība. Tikmēr rosinājumu veidot dabas parku sākusi vērtēt Dabas aizsardzības pārvalde.
«Mūsu ukrainietes ir ļoti strādīgas» – Dobeles pusē palīdz bēgļiem iejusties un atrast darbu
Kopš Krievija uzsāka karu Ukrainā, Dobeles novada Krimūnu pagastā dzīvo vairāk nekā 40 ukraiņi. Viņiem daudz palīdz vietējie iedzīvotāji, bet viena no aktīvākajām ir Anda Ruķere, kura ir pavāre Dobeles novada Krimūnu pagasta bērnudārzā "Ābolītis", bet brīvajā laikā spēlē teātri un nodarbojas ar sportu. Tagad viņa ukraiņiem palīdz gan iejusties, gan atrast darbu.