Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Politiskā partija "KPV LV"
Ziņas
Pēc Dobeles slimnīcas neļaušanas mātei būt blakus «mūžīgajam bērnam» vietvarā sola jaunas vadlīnijas
Vai "mūžīgo bērnu" jeb personu ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem tuviniekiem ir tiesības atrasties viņiem slimnīcā blakus, lai aprūpētu? Ar šādu jautājumu nedēļas nogalē Dobeles slimnīcā saskārās invalīda Mārtiņa Bisenieka mamma. Lai gan vīrietis ir pilnībā kopjams, Internās nodaļas vadītājs licis mammai slimnīcu atstāt. Viņa to darīja kopā ar dēlu, jo bez aprūpes viņš nevar palikt. Stāvoklim pasliktinoties, abi atkal atgriezās slimnīcā. Tur beidzot saņemta valdes priekšsēdētāja atļauja palikt, ja māte neaizņem atsevišķu gultu. Tikmēr vietvarā sola veidot jaunas vadlīnījas šādiem gadījumiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Piecās jaunievēlētajās vietvarās uziet pārkāpumus domes pirmajos lēmumos
Pēc novadu reformas Dobeles novadā varas grožus pārņēmusi jauna koalīcija, kas procesuālus pārkāpumus pieļāvusi jau pirmajā domes sēdē, ievēlot divus vicemērus. Atbildīgā ministrija situāciju uzskata par prettiesisku un pieprasījusi to labot. Veicot pēcpārbaudi, arī citās jaunajās pašvaldībās procesuālie pārkāpumi konstatēti vēl četrās domēs.
Pēc novadu reformas daļā pievienoto vietvaru domju ēkas tomēr nepaliks tukšas
Pirms Administratīvi teritoriālās reformas par pašvaldībām atbildīgajā ministrijā tika rēķināts, ka, mainot struktūru un samazinot darbinieku skaitu, visās pašvaldībās kopā gadā varētu ietaupīt pat vairāk nekā simt miljonus eiro. Tomēr iesāktais darbs liecina, ka pievienoto novadu domju ēkas tukšākas nepaliks un labākajā gadījumā darbinieku skaits nepieaugs. 
Kooperatīva «Agrario» maksātnespējas procesā iesaistītajiem zemniekiem draud desmitiem tūkstošu eiro zaudējumi 
Lauksaimniecības kooperatīva "Agrario" maksātnespējas procesā iesaistītie zemnieki varētu zaudēt desmitiem tūkstošu eiro. Šo naudu, ierosinot vairāk nekā 40 civillietas, no kooperatīva biedriem mēģina piedzīt maksātnespējas administrators. Tas varētu izdoties, plašāk interpretējot Maksātnespējas likumu. Pirmo no civillietām piektdien izskatīja Augstākās tiesas senāts paplašinātā sastāvā.