Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Politiskā partija "KPV LV"
Ziņas
Pēc Dobeles slimnīcas neļaušanas mātei būt blakus «mūžīgajam bērnam» vietvarā sola jaunas vadlīnijas
Vai "mūžīgo bērnu" jeb personu ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem tuviniekiem ir tiesības atrasties viņiem slimnīcā blakus, lai aprūpētu? Ar šādu jautājumu nedēļas nogalē Dobeles slimnīcā saskārās invalīda Mārtiņa Bisenieka mamma. Lai gan vīrietis ir pilnībā kopjams, Internās nodaļas vadītājs licis mammai slimnīcu atstāt. Viņa to darīja kopā ar dēlu, jo bez aprūpes viņš nevar palikt. Stāvoklim pasliktinoties, abi atkal atgriezās slimnīcā. Tur beidzot saņemta valdes priekšsēdētāja atļauja palikt, ja māte neaizņem atsevišķu gultu. Tikmēr vietvarā sola veidot jaunas vadlīnījas šādiem gadījumiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Tirgot lazdu stādus izrādījās ienesīgāk par riekstu pārdošanu. Dobeles saimnieku stāsts
Iveta un Andrejs Savdoni Dobeles novada Auru pagastā pirms 10 gadiem, sāka audzēt lazdas, lai iegūtu riekstus. Tagad tās aug jau 2,5 hektāru platībā un saimnieki tirgo arī to stādus. Papildus Iveta ikdienā nodarbojas arī ar lopbarības piedevu eksportu un importu, bet Andrejs – 15 hektāros audzē puķu, aveņu, vīnogu un citus stādus, vēsta Latvijas Radio raidījums "Stiprie stāsti". 
Dobelē svin Zemessardzes 51. kājnieku bataljona gadadienu
Ar militāru parādi, uguņošanu un virkni citu pasākumu Dobelē svētdien tika atzīmēta Zemessardzes 51. kājnieku bataljona 31. gadadiena. Atbalstīt savus vīrus, dēlus un paziņas bija sapulcējušies daudzi, jo kopš Ukrainas kara sākuma interese par Zemessardzi un tās lomu ir būtiski pieaugusi.
Dobeles pedagogi piesardzīgi vērtē arodbiedrības panāktos kompromisus ar valdību; Daugavpilī – neapmierināti
Dobeles novadā bija viens no skaitliski lielākajiem pieteikumiem pedagogu beztermiņa streikam. Gan pašvaldības lielākajā bērnudārzā, gan lielākajā skolā beztermiņa streikā plānoja piedalīties vairāk nekā 90% darbinieku. Šodien viņi visi ir darbā un pauž gandarījumu, ka kompromisus galu galā izdevās panākt. Taču, cik reāls būs ieguvums – gan algas pielikuma veidā, gan darba slodzē –, par to viņi varēs spriest vien nākamgad. Tikmēr Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā pedagogi bija gatavi streikot un ar panākto kompromisu nav apmierināti.
Izsolē pārdos Dobeles novadā esošo Lielauces pili
Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) atklātā izsolē pārdod Dobeles novadā esošo Lielauces pili. Tā ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, bet jau pirms četriem gadiem Būvniecības valsts kontroles birojs tajā aizliedzis uzturēties. Vietējie iedzīvotāji gan raizējas, vai pēc izsoles tiks saglabāts vēsturiskais pils komplekss, jo vēsturiskais parks ar tur esošajām vēsturiskajām būvēm nav LLU īpašums.