Par Līvānu novada domes vadītāju atkārtoti izraudzīts Andris Vaivods 

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Ceturtdien, 1. jūlijā, Līvānu novada domes jaunā sasaukuma deputāti par domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēja Andri Vaivodu ("Latvijas attīstībai"), informēja pašvaldībā.

Par Vaivodu balsoja 10 no 15 klātesošajiem deputātiem. 

Domes vadītāja amatam kā kandidāti tika izvirzīti arī Kaspars Stikāns (Zaļo un Zemnieku savienība), kurš balsojumā ieguva vienu balsi, un Maija Spūle (Latvijas Reģionu apvienība), par kuru nobalsoja divi deputāti. Divu deputātu vēlēšanu zīmes bija nederīgas.

Par Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietnieci tika ievēlēta Ginta Kraukle, kuras kandidatūra bija izvirzītā kā vienīgā uz šo amatu. Par viņu balsoja 10 deputāti, bet pret bija 4. Viens deputāts domes sēdē vairs nepiedalījās.

Vaivoda priekšvēlēšanu laika atbildes par plānoto darbu Līvānu novada domē:

Vēlēšanu rezultāti Līvānu novadā

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"

KONTEKSTS:

5. jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās, kurās vēlēja novadu reformā apvienoto novadu vadību, bijusi rekordzema aktivitāteKopumā valstī plašo pārstāvniecību saglabājušas Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošās partijas, Latvijas Reģionu apvienība, ar vairāku zināmu līderu piesaisti labus panākumus guvusi partija "Latvijas attīstībai".

Pašvaldību vēlēšanas šoreiz notika jaunajās robežās, ieviešot novadu reformu, kas paredz 119 pašvaldību vietā Latvijā izveidot 43. Vēlēšanas gan notika 40 vēlēšanu apgabalos, jo netika vēlēti Rīgas domes deputāti, kā arī Satversmes tiesas sprieduma dēļ domnieki Varakļānu novadā un Rēzeknes novadā, kur vēlēšanas notiks 11. septembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti