Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ceļošana
Veloekskursijā iepazīs Jelgavas novadu

Sestdien, 9.augustā, notiks veloekskursija Jelgavas novada Vircavas un Jaunsvirlaukas pagastos, informē Jelgavas reģionālais tūrisma centrs. Veloekskursijas laikā gida pavadībā tiks apmeklēts Vircavas muižas parks, Dzintara kapela Jaunsvirlaukas pagastā, kā arī Staļģenes muiža.

Laukos šogad cer uz 10% lielu tūristu skaita pieaugumu

Laukos šogad cer uz 10% lielu tūristu skaita palielināšanos, ko būtu sekmējusi karstā vasara, intervijā Latvijas Radio programmā „Labrīt!” atzina asociācijas „Lauku ceļotājs” vadītāja Asnāte Ziemele.

Kazbeka snieg ^ otā glezna

Akmeņu šķembu lauks kalnu pārejā 3,8 kilometru augstumā un 2014.gada 20.jūlija nakts uz pirmdienu Kazbeka pakājē. Gaisa temperatūra ap nulli, šķīst zibens šautras, dārd pērkons, snieg slapjš sniegs un jūtamas vēja brāzmas. Ceļā uz 5033 metrus augsto virsotni uzcelta kalniem nepiemērota telts, kurā dabas stihijas beigšanos gaida divi minimālisti bez guļammaisiem un citām dažreiz noderīgām lietām.

Somijas meži – sakopti un brīvi pieejami

Somijas popularitāte tūristu vidū katru gadu pieaug. Daudzi brauc iepirkties, skatīties dizainu, modernus muzejus, trollīšu Muminu dzimteni. Taču ir tādi ceļotāji, kurus lielpilsētas neinteresē. Viņus interesē Somijas daba un tās vieglā pieejamība. Ja vien dabasmīlis prot mežā uzvesties, nav jābaidās no satikšanās ar dusmīgu meža īpašnieku. Atrasties mežā drīkst jebkurš.

«Karstā ziema»: 5.nodaļa «Ierašanās Deli»

Kaspara Misiņa grāmatas "Karstā ziema" piektā nodaļa "Ierašanās Deli" - par lidostas apsargiem ar nomērķētiem automātiem un velosipēdu salikšanu pirms sauleslēkta. Iepriekšējās nodaļas lasāmas portāla lsm.lv sadaļā "Ceļošana".

Jaunajā Aizputes Tūrisma informācijas centrā virmo idejas

Jūnijā durvis vēris Aizputes Tūrisma informācijas un mūžizglītības centrs. Vēsturiskais nams pašā mazpilsētas sirdī tika atjaunota ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu. Tūrisma centrs tikai tagad ir sācis savu darbu, bet tā darbiniecēm jau galvā virmo idejas, kā Aizputi padarīt pievilcīgāku iebraucējiem. Piedāvājuma galvenais virzītājs – nesteidzīga atpūta lauku vidē. 

Grāmata «Karstā ziema»: 1.nodaļa «Autora piebilde»
Latvijā sācies siltākais gadalaiks, taču ir vietas, kur arī ziemās nevar sūdzēties par siltuma trūkumu. Sabiedrisko mediju portāla lsm.lv sadaļā "Ceļošana" turpmāk katru nedēļu lasiet Kaspara Misiņa grāmatas "Karstā ziema" nodaļas, kurā aprakstīti nule kā aizvadītās ziemas piedzīvojumu Indijā vairāku mēnešu garumā. Grāmatas autors joprojām nav atgriezies dzimtenē un turpina ceļojumu Dienvidaustrumāzijā, tāpēc, ļoti ticams, ka ceļojumu apraksti turpinās priecēt lasītājus arī turpmāk. Tikmēr šīs grāmatas elektroniskā versija pieejama autora mājas lapā, kā arī LSM.lv sadaļā "Karstā ziema"
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt