V.I.P.

V.I.P. Fināls

V.I.P.

V.I.P. Jauniešu klubs "13. pirmdiena". Pirmais pusfināls

Zīmju valodā. VIP

TESTS: Vai zināsi atbildes uz vēstures detektīvu un skolotāju neatbildētajiem spēles «V.I.P.» jautājumiem

Noslēdzies Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles "Veiksme. Intuīcija. Prāts." (V.I.P.) cikls, kurā pie Uģa Joksta viesojās pedagogi, vēsturnieki, zinātnieki, producenti. Uz dažiem jautājumiem dalībniekiem atbildi neizdevās rast, tādēļ piedāvājam izmēģināt spēkus lasītājiem!

Pirmajā cikla pusfinālā tikās vēstures detektīva "Tas notika šeit" radošā komanda, bet otrajā pusfinālā skolotāji, kuri piedalās raidījuma skolēniem "Gudrs, vēl gudrāks" jautājumu veidošanā.

Finālā uz starta līnijās stājās Vidzemes Augstskolas vadošā pētnieka Gata Krūmiņa komanda, kurā piedalījās arī "Tas notika šeit" pētniece, vācu filoloģe Agnese Lūse un vēsturnieks, pētnieks Kārlis Sils. Lai arī komandas jau ceturto gadu piedalās šajā erudīcijas spēlē, kapteinim Gatim līdz šim bija izdevies izvairīties no Uģa Joksta jautājumiem.

Savukārt "Gudrs, vēl gudrāks" finālā pārstāvēja trijnieks, kas viens otru ieraudzīja un sapzinās tieši pirms pusfināla. Viņu kapteinis – vēstures skolotājs no Ventspils Sandis Mārtiņš Caune, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas skolotāja Sintija Rūze un "Gudrs, vēl gudrāks" ģeogrāfijas eksperts Imants Kukuļs.

No kreisās: Kārlis Sils, Agnese Lūse, Gatis Krūmiņš, Uģis Joksts, Sandis Mārtiņš Caune, Imants Kukuļ...
No kreisās: Kārlis Sils, Agnese Lūse, Gatis Krūmiņš, Uģis Joksts, Sandis Mārtiņš Caune, Imants Kukuļs, Sintija Rūze.

Labāka savstarpēja sadarbība, meklējot atbildes uz jautājumiem, padevās "Tas notika šeit" komandai, un vēstures pētnieki, izzinātāji un detektīvi spēli noslēdza ar 1170 eiro balvu, ko varēs izmantot, veidojot nākamās sezonas stāstus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti