Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ceļošana
Rūpīgāk kontrolēs aviopasažieru rokas bagāžu

No 1. marta Eiropas Savienībā (ES) tiks rūpīgāk kontrolēta lidmašīnu pasažieru rokas bagāža. Lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, izejot drošības kontroli lidostā, pasažieriem ieteicams lidostā ierasties nedaudz agrāk. Tikmēr Latvijas Televīzijas sastaptie pasažieri jaunievedumā nesaskata neko sliktu.

Eva Ikstena-Strapcāne: Padomi lidošanai

Es arvien atceros savu pirmo lidojumu. Man bija 14 gadu, kad devos uz Stokholmu. Visiespaidīgākais šķita lidmašīnas ātrums, ieskrienoties uz skrejceļa. Šķita, ka esam sasnieguši teju vai gaismas ātrumu. Pārējo lidojuma laiku pavadīju, cītīgi vērojot miniatūrās pilsētas, mākoņus, Baltijas jūru un  lidmašīnas spārnu. Jau sen kā vairs cītīgi nesēžu pie loga un sajūsmināti nefotografēju mākoņus un saulrietus. Lidošana kļuvusi par diezgan ikdienišķu parādību, kurā lielākoties skatos filmas vai, piemēram, gatavoju šo rakstu publicēšanai lsm.lv.

«Karstā ziema»: 23.nodaļa Ahmedabada – Surata

Ceļotājs Kaspars Misiņš grāmatā "Karstā ziema" apraksta 2013.gada nogalē piedzīvoto Indijā, kuru iepazina nobraucot vairākus tūkstošus kilometrus ar velosipēdu. Trijatā tika apceļota zeme, kurā ziemas ir gana karstas un savādākas. Grāmatas 23.nodaļā aprakstītas kārtējās nedienas ar velosipēdu, nolūstot pedālim, kā arī piedzīvojumi viesnīcu meklējumos.  

Aizvien vairāk ārvalstu tūristu apmeklē vietas arī ārpus Rīgas

Lai gan Rīga aizvien ir lielākais ārvalstu tūristu mērķis Latvijā, arvien vairāk apmeklētāju dodas uz vietām arī ārpus galvaspilsētas, Latvijas Radio trešdienas rītā sacīja Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente Kitija Gitendorfa.

 

Videoklipi ES prezidentūras laikā iepazīstina ar Latvijas novadiem

Izveidoti pieci videostāsti katram Latvijas vēsturiskajam reģionam, kā arī viens, veltīts Baltijas jūrai, informē Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA). Ar šiem video Latvijas viesiem Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidentūras laikā plānots radīt priekšstatu par Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Latviešu studentes kā «lielā piedzīvojumā» apceļo Eiropu ar autostopiem

Mums nav naudas, bet mēs gribam apceļot pasauli – tas ir sākums Andras Pērkones un Kristīnes Antonovas drosmei uzdrīkstēties sakārtot visas nepieciešamās mantas divās mugursomās, paņemt akadēmisko atvaļinājumu Latvijas Universitātē, pārtraukt darba attiecības un paziņot saviem draugiem un radiem, ka atvadās no Latvijas uz vienu gadu un dodas iepazīt Eiropu.

Vienkāršos Krievijas robežas šķērsošanu tūristiem

No 15. decembra robežšķērsošanas vietā Grebņeva uz Latvijas robežas un tai pretī esošajā robežšķērsošanas vietā uz Krievijas robežas abu valstu muitas dienesti testa režīmā īstenos pilotprojektu "Vienotais zaļais koridors fiziskām personām", kas paātrinās un vienkāršos ceļotāju - privātpersonu iespējas šķērsot robežu.

Arvien populārākie Bulgārijas ziemas kūrorti atklāj jauno sezonu

Pasākums, kā parasti, rādās būt visai vērienīgs – ar dažādiem koncertiem, slalomu ar lāpām, atrakcijām lieliem un  maziem, karnevāla gājienu un uguņošanu. Programmas nagla būs demonstratīvas  sacensības ar daudzkārtējo pasaules čempionu kalnu slēpošanā Stefana Eberhartera un Marka Žirardelli piedalīšanos.

Piešķir Kurzemes tūrisma balvas «Lielais Jēkabs»

Kurzemes Tūrisma asociācija atzīmē jubileju kādai unikālai tradīcijai - kvalitātes balvai ar nosaukumu "Lielais Jēkabs". 10 gadus tiek izvērtēti labākie un veiksmīgākie produkti vairākās nominācijās, un, šāda tradīcija turpinās tikai Kurzemē. Šogad par Kurzemes garšu atzina ''Liepājas menciņus'', bet par inovatīvāko ideju - Ventspils skolēnu jaunrades darbnīcas.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt