Iedz. skaita prognoze 2030.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "PROGRESĪVIE"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Smiltenes novadā pētīs skolu tīklu
Smiltene pētīs savu skolu tīklu. Sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas pētniekiem iecerēts ne tikai izvērtēt skolu tīkla ietekmi uz sociālekonomisko un kultūras vidi. Mērķis nav tikai izskaitļot, kura skola būtu slēdzama, bet pierādīt, ka skolai ir daudz plašāka loma vietējā kopienā.
Guļbūvju ciemats un dabiskās pļavas – Gavaru ģimenes darbs savam priekam
Smiltenes novada Virešu pagastā, Gaujas krastā, ir ciems, kurā iebraucot var šķist, ka esi nokļuvis brīvdabas muzejā. Līves ciemu veido guļbūves ēkas, un tas ir arī vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Ciemā ir arī dabiskās pļavas, kas stiepjas gar abiem Gaujas krastiem. Tas ir pateicoties šejienes saimnieku – Guntas un Andra Gavaru – darbam un vēlmei saglabāt dabas daudzveidību. Latvijas Radio ar abiem tikās viņu mājās Līves ciema "Ceriņos".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Līdz ar Smiltenes robežu paplašināšanu cer uz investīciju piesaisti
Smiltenes novada pašvaldība apsver iespēju paplašināt pilsētas robežas. Tas varētu notikt, pilsētā iekļaujot apkārtējos ciemus, kas jau šobrīd tai ir ļoti tuvu. Diskusijas gan ir vēl tikai pašā sākumā, un jautājums vairāk saistīts ar saimnieciskiem un infrastruktūras jautājumiem, kā arī investīciju piesaisti.
Par smiltenieša radīto veloamfībiju liela interese; piesaista finansējumu arī no Singapūras
Iecere, kurai daudzi neticēja, realizējusies. Par smiltenieša, ainavu arhitekta un ceļotāja Aigara Lauža ideju radīt veloamfībiju jau esam stāstījuši, kad viņš izveidoja pirmo testa prototipu. Tagad tapis arī ražošanas modelis un par to ļoti liela interese ir ārvalstīs. Uzņēmējam jau atkal ir jauna iecere – radīt saliekamu veloamfībiju, kura būtu vieglākas konstrukcijas un to salikt varētu katrs pats. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt