Iedz. skaita prognoze 2030.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijai un Ventspilij"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ministri maina pārstāvjus Ventspils un Rīgas ostu valdēs (precizēta)
Ministri maina pārstāvjus Ventspils un Rīgas ostu valdēs (precizēta)
Valdība otrdien, 20. februārī, atbalstījusi ekonomikas ministra Viktora Valaiņa (Zaļo un zemnieku savienība) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas ("Jaunā Vienotība") rosināto ministriju pārstāvju maiņu Ventspils un Rīgas brīvostu valdēs. Ventspils brīvostas valdē darbu sāks Ekonomikas ministrijas (EM) padomnieks Artūrs Zandersons un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) padomnieks Sandis Cakuls, savukārt Rīgas brīvostas valdē iecelti bijušais AS "Pasažieru vilciens" padomes priekšsēdētājs Sandis Šteins un VARAM valsts sekretāra vietniece Elita Turka.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Koncertzāle «Latvija» piektajā jubilejas gadā akcentēs akustikas iespējas
Koncertzāle «Latvija» piektajā jubilejas gadā akcentēs akustikas iespējas
Jau sākuši skanēt koncertzāles "Latvija" piektās jubilejas sezonas ieskaņas koncerti, un Ventspilī sestdienas, 27. janvāra, vakarā Liepājas Simfoniskais orķestris viesdiriģenta Murata Cema Orhana vadībā atskaņos Ludviga van Bēthovena Piekto simfoniju. Vienlaikus izskanēs arī veltījums pašam Bēthovenam – skaņdarbs "Absence", ko radījis Magnuss Lindbergs. Jubilejas koncertā būs iespēja dzirdēt arī sitaminstrumentu virtuozu Guntaru Freibergu, kopā ar orķestri atskaņojot Emanuela Sežurnē Marimbas koncertu.
Satiksmes ministrijai iesniegs iniciatīvu atjaunot vilcienu reisus starp Rīgu un Ventspili
(papildin...
Satiksmes ministrijai iesniegs iniciatīvu atjaunot vilcienu reisus starp Rīgu un Ventspili (papildināts)
Iedzīvotāju iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" pāris dienu laikā savākuši parakstus par pasažieru vilciena satiksmes atjaunošanu starp Rīgu un Ventspili, kas Latvijā ir vienīgā no lielajām pilsētām, uz kuru pasažieru vilcieni nekursē. Pēdējais vilciens ceļā devās pirms teju 14 gadiem. Iedzīvotāju parakstus tālāk paredzēts nodot Satiksmes ministrijā.
Riepu protektoru reidos Kurzemē numurzīmes noņem četriem spēkratiem
Riepu protektoru reidos Kurzemē numurzīmes noņem četriem spēkratiem
Trīs dienu laikā no 8. līdz 10. janvārim pārbaudot riepu atbilstību ziemas apstākļiem un to protektoru dziļumu, Valsts policija (VP) reidos Kurzemē uzsākusi 42 administratīvo pārkāpumu procesus. Kopumā Kurzemē pārbaudīti 984 transportlīdzekļi, tehniskās apskates uzlīmes noņemtas 30, bet numuri – četriem transportlīdzekļiem. Brīdinājumus par riepu protektoru dziļumiem saņēma 112 autovadītāji, informēja VP.