Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas "Tev, Jūrmalai"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!""
Ziņas
FOTO: Jūrmalnieki piketē par Bulduru bibliotēkas saglabāšanu esošajās telpās
Par Bulduru bibliotēkas saglabāšanu pašreizējā vietā jau iepriekš parakstījušies vairāk nekā 700 jūrmalnieku, bet 11. augustā ap piecdesmit cilvēku liela atbalsta grupa pulcējās piketā pie Jūrmalas domes. Piketētāji aicināja bibliotēku nepārvietot, jo apkurei nepieciešamie pārdesmit tūkstoši eiro pilsētas budžetu neiznīcināšot. Turklāt, īstenojot domnieku plānu un bibliotēkas krājumu pārceļot uz Dubultiem, bet Jūrmalas teātra ēkā Bulduros izveidojot grāmatu izsniegšanas punktu, tikšot izjaukta vietējās kopienas šūniņa.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jūrmalā siltumenerģijas tarifs pieaugs par 6,7% 
Šī gada 1. jūlijā spēkā stāsies jauns SIA "Jūrmalas siltums" siltumenerģijas tarifs. Tas būs 87,11 eiro megavatstundā (eiro/MWh) jeb par 6,7% augstāks, salīdzinot ar šobrīd piemēroto, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
Pasažieru pārvadātāji izvērtē biļešu cenu paaugstināšanu
Pasažieru pārvadājumi pilsētās bez pašvaldību dotācijām nebūtu iespējami, norāda lielāko pilsētu pasažieru pārvadātāji. Biļešu cenas nereti sedz tikai pusi no brauciena cenas, bet straujais degvielas cenu kāpums vairs neļauj paļauties uz dotācijām, izmaksas ir pārāk augstas un uzņēmumi sāk optimizēt savu darbu.
Šodien Jūrmalas velomaratona laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi
Ar plašu izklaides programmu šodien, 12. jūnijā, notiek tradicionālais Jūrmalas velomaratons. Tas ir viens no lielākajiem šosejas riteņbraukšanas pasākumiem Latvijā, kurā piedāvātas trīs distances. Aktivitāšu laikā gaidāmi arī satiksmes ierobežojumi. 
Jūrmalas Kultūras centrā atklās ukraiņu mākslinieču izstādes
6. maijā pulksten 17.00 Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva foajē tiks atklātas divas ukraiņu mākslinieču izstādes – Ludmilas Natsvlišvili izstāde "Kara dienasgrāmata" un Viktorijas Rikhtik izstāde "Zaudētie sapņi", informēja kultūras centra pārstāvji.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt