Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas "Tev, Jūrmalai"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!""
Ziņas
FOTO: Jūrmalnieki piketē par Bulduru bibliotēkas saglabāšanu esošajās telpās
Par Bulduru bibliotēkas saglabāšanu pašreizējā vietā jau iepriekš parakstījušies vairāk nekā 700 jūrmalnieku, bet 11. augustā ap piecdesmit cilvēku liela atbalsta grupa pulcējās piketā pie Jūrmalas domes. Piketētāji aicināja bibliotēku nepārvietot, jo apkurei nepieciešamie pārdesmit tūkstoši eiro pilsētas budžetu neiznīcināšot. Turklāt, īstenojot domnieku plānu un bibliotēkas krājumu pārceļot uz Dubultiem, bet Jūrmalas teātra ēkā Bulduros izveidojot grāmatu izsniegšanas punktu, tikšot izjaukta vietējās kopienas šūniņa.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jūrmalā plāno slēgt Asaru bibliotēku, bet reorganizēt – Bulduros
Nopietnas pārmaiņas sagaida divas Jūrmalas bibliotēkas. Bibliotēku Asaros šoruden paredzēts slēgt, bet Bulduros esošo pārcelt uz Centrālo bibliotēku. Pilsētas domes ieskatā komunālās izmaksas ir pārāk augstas, lai uzturētu bibliotēku neremontētā ēkā. Jūrmalnieki savas grāmatu krātuves saglabāšanai sākuši vākt parakstus.
Ar dabasgāzes iegādi nākamajai apkures sezonai siltumuzņēmumiem pagaidām nesokas
Klausot Ekonomikas ministrijas ieteikumiem, vairāki siltumuzņēmumi šobrīd meklē dabasgāzi nākamajai apkures sezonai. “Daugavpils siltumtīklu” veiktā tirgus izpēte gan beigusies bez rezultātiem. Uzņēmumā pagaidām neredz iespēju līdz vasaras beigām noslēgt līgumu dabasgāzes piegādei ilgtermiņā. Tur un citos Latvijas siltumuzņēmumos gatavojas tam, ka, lai saražotu nepieciešamo siltumu, nāksies aizņemties vairākus miljonus eiro. 
Kūrortpilsētas Jūrmalas cīņa ar graustu īpašniekiem pagaidām nesekmīga
Brīdī, kad iedzīvotāji nobažījušies par graustiem un pilsētas vidi degradējošiem objektiem savā apkaimē, viņi sāk rīkoties. Tā piemēram, Slokas iedzīvotāji vairs nav mierā ar vairākiem graustiem savā apkaimē, lūdzot tos nojaukt. Jūrmalas dome dara visu iespējamo likuma ietvaros, taču līdz šim ar degradējošo ēku īpašniekiem vēl nav izdevies vienoties.
Rīga attīsta jahtu ostas; Jūrmala neiztīrītās Lielupes dēļ paliek bez tūristiem
Rīgas ostā pašlaik darbojas piecas jahtu ostas abos Daugavas krastos. Un Rīgas osta ir vienīgā, kur var ienākt jebkura izmēra jahtas bez garuma, augstuma un iegrimes ierobežojumiem. Tomēr ar jahtām atceļojušos tūristus Rīga neuzskaita, tāpēc nav zināms, kādu labumu sniedz jahtu ostu attīstība. Savukārt Jūrmalā, kas izšķīrusies šogad netīrīt Lielupes grīvu, kārtīgas tūristu jahtas ienākt nevar nemaz.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt