Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
«Zemnieku saeima»: Zemgalē veldrē ir ap 70% labības
Pēc ilgstošā vēja un lietavām Zemgalē veldrē ir ap 70% labības, liecina lauksaimnieku organizācijas "Zemnieku saeima" aplēses. Cietuši ziemas kviešu lauki, tāpat lietavas skārušas arī citas lauksaimniecības kultūras, radot zaudējumus to saimniekiem. Lauksaimnieki steidz vērsties pie apdrošinātājiem, jo valsts atbalsts nav paredzēts. Tikai labs laiks turpmākās divas nedēļas varēšot glābt jauno ražu.
Lielvircavas muiža iekārtota atbilstoši aristokrātu dzīvei 19. gadsimtā
Jelgavas novada Lielvircavas muižā, pateicoties barona Pētera fon Klopmana vērienīgajam sadzīves un interjera priekšmetu deponējumam, atklāta jauna ekspozīcija. Tā ļauj sajust muižnieku dzīvi deviņpadsmitajā gadsimtā. Šis esot pirmais objekts Baltijā, kad visas muižas ēkas telpas iekārtotas ar priekšmetiem, kas šajā ēkā savulaik tiešām bijuši.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ministrs prasa skaidrojumus Jelgavas novada mēram par pārtrauktu domes sēdi
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs ("Attīstībai/Par!") pieprasījis sniegt paskaidrojumus Jelgavas novada pašvaldības priekšsēdētājam Ziedonim Caunem (Latvijas Zemnieku savienība) par domes darba organizācijas neatbilstību normatīvo aktu prasībām, patvaļīgi pārtraucot kārtējo domes sēdi, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).
Prasība par Covid-19 sertifikātu vietvarās: vilšanās, uz nedēļu nederīgs mandāts, neziņa par atlaižamo skaitu
Likumā paredzētais pienākums pašvaldību deputātiem darba turpināšanai uzrādīt Covid-19 pārslimošanas vai vakcinēšanās sertifikātu vairākās vietvarās raisa plašas diskusijas un nestandarta situācijas. Atbildīgajā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) norāda, ka tikai decembra vidū būs skaidrs, cik daudziem valsts un pašvaldību sektorā strādājošajiem sertifikāta neesamības dēļ jāmeklē cits darbs.
Prasība pēc Covid-19 sertifikāta var apturēt politisko renesansi Jelgavas novadā
Līdz rītdienai, 30. novembrim, Jelgavas novada domes telpas jāpamet juristu privātfirmai, kas tur saimniekojusi 12 gadu. Tomēr prasība pēc Covid-19 sertifikāta deputātiem var apturēt šo politisko renesansi. Ilggadējā Jelgavas novada domes un firmas sadarbība bijusi apšaubāma jau no paša sākuma un šajā laikā izmaksājusi krietni virs miljona eiro, turklāt privāto juristu ietekme domē varbūt bijusi pat lielāka nekā mērijai.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt