Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Jelgavas novada Līvbērzē mācās likvidēt bīstamas kravas noplūdi
Jelgavas novada Līvbērzē trešdien notika uzņēmuma "Latvijas dzelzceļš" mācības, kurās tika imitēta degvielas noplūde no dzelzceļa cisternas Jelgavas stacijā. Grūtākais uzdevums bija Jelgavas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijai, kurai  bija jāpieņem lēmumi, kā pasargāt jelgavniekus no ķīmiskajiem izgarojumiem. Pēc uzņēmuma "Latvijas dzelzceļš" statistikas datiem, dažādu negadījumu skaits, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, esot teju dubultojies.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Skrīveros vētru izsauc aicinājums mainīt nosaukumu Upīša vārdā nosauktajai skolai un ielai (papildināts)
Skrīveru pusē plašas diskusijas raisījis Aizkraukles novada domes deputāta Gunta Libeka (Nacionālā apvienība) rosinājums mainīt rakstnieka Andreja Upīša vārdā nosauktās skolas, bibliotēkas un ielas nosaukumu viņa saistības ar padomju režīmu dēļ. Šai idejai ievērojama atbalsta nav, taču nākamā gada sākumā jautājuma izvērtēšanā pašvaldības Kultūras pārvalde iesaistīs novadpētniekus un vēsturniekus.
Aizkraukles novada četrās pilsētās un 18 pagastos kārtību uzturēs vien 10 policisti
No nākamā gada Aizkraukles novadā darbu sāks jaunā pašvaldības policija. Paredzēts, ka, līdzšinējo septiņu inspektoru vietā novada četrās pilsētas un astoņpadsmit pagastos strādās desmit policisti. Iedzīvotāji un jaunā dienesta priekšniece uzskata, ka pilnvērtīgai kārtības uzraudzīšanai darbinieku būšot par maz.
Aizkraukles novadā jaunu pārvaldi vadīs vietvaras vadītāja dzīvesbiedre
Ar pārliecinošu balsu vairākumu ceturtdien Aizkraukles novada domes sēdē apstiprināta jaunizveidotās Kultūras pārvaldes vadītāja. Pretendents uz jauno amatu tika meklēts iekšējā konkursā, uz kuru gan pieteicās tikai viens kandidāts – novada domes priekšsēdētāja dzīvesbiedre.
Arī dažādi labumi nevilina jaunos ģimenes ārstus doties strādāt uz Seces pagastu
Tas ir izmisums – tā saka Aizkraukles novada Seces pagasta un daļa Jaunjelgavas iedzīvotāju, kuri jau divus mēnešus palikuši bez sava ģimenes ārsta. Lai gan pašvaldība piedāvā dažādus papildu labumus, neviens jaunais ārsts neesot atsaucies. Arī Nacionālā veselības dienesta (NVD) ārstu gaidīšanas sarakstā uz Aizkraukles novadu neesot reģistrēts neviens ģimenes ārsts.
Pēc reformas Aizkraukles novadā izveido pagastu apvienības pārvaldes
Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, jaunajā Aizkraukles novadā apvienoti seši līdz tam atsevišķi pastāvējušie novadi. Nu pievienoto novadu domes kļuvušas par pagastu apvienības pārvaldēm, bet līdzšinējās pagastu pārvaldes par pakalpojumu centriem. Ministrijā šādu modeli akceptē, vienlaikus cerot, ka nākotnē pagastu apvienības nebūšot vajadzīgas.