Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Jelgavas novada Līvbērzē mācās likvidēt bīstamas kravas noplūdi
Jelgavas novada Līvbērzē trešdien notika uzņēmuma "Latvijas dzelzceļš" mācības, kurās tika imitēta degvielas noplūde no dzelzceļa cisternas Jelgavas stacijā. Grūtākais uzdevums bija Jelgavas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijai, kurai  bija jāpieņem lēmumi, kā pasargāt jelgavniekus no ķīmiskajiem izgarojumiem. Pēc uzņēmuma "Latvijas dzelzceļš" statistikas datiem, dažādu negadījumu skaits, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, esot teju dubultojies.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Entuziasti pamazām, bet ar apņēmību atjauno Lielzalves muižu
Lielzalves muiža atrodas Aizkraukles novada Zalves pagastā. Pēc agrārās reformas 1920. gadā muižas zemes sadalīja jaunsaimniekiem, bet kungu mājā ierīkoja skolu, kuru slēdza 2009. gadā, un kādu laiku telpas bija pamestas, bet jau trīs gadus muižā darbojas entuziastu grupa, kas katru gadu sakārto kādu muižas telpu. Lielzalves muižā pagaidām nav ne spožu parketu, ne lustru, bet atjaunošanas entuziasti rūpējas, lai nākotnē Lielzalves muižā varētu notikt dažādi pasākumi, semināri un varētu pārnakšņot tūristi.
Aizkraukles novadā grūtības aizpildīt skolu direktoru vakances
Aizkraukles novadā šovasar trīs ilggadējie skolu direktori izvēlējušies samazināt darba slodzi un atstāt direktora amatu, bet vakanču aizpildīšana gan īsti nesokas. Divām skolām tiks izsludināts atkārtots konkurss uz vakantajiem direktoru posteņiem. Latvijas Izglītības vadītāju asociācijā lēš, ka skolu vadības vakances varētu būt vairākos desmitos skolu, tomēr, salīdzinot ar pedagogu trūkumu, tā parasti neesot problēma.
Aizkrauklē apkure sadārdzināsies divas reizes, Baložos – par 15,8%, bet Brocēnos tarifs saruks
Šā gada 1. jūnijā spēkā stāsies jauns SIA "Aizkraukles siltums" siltumenerģijas tarifs. Tas būs 90,77 eiro/MWh jeb vairāk nekā divtik lielāks, salīdzinot ar šobrīd piemēroto. Par 15,8% apkure no jūnija sadārdzināsies Baložos, savukārt Brocēnos siltumenerģijas no 1. jūlija tarifs saruks par 3,2%, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).