Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijai un Ventspilij"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ministri maina pārstāvjus Ventspils un Rīgas ostu valdēs (precizēta)
Ministri maina pārstāvjus Ventspils un Rīgas ostu valdēs (precizēta)
Valdība otrdien, 20. februārī, atbalstījusi ekonomikas ministra Viktora Valaiņa (Zaļo un zemnieku savienība) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas ("Jaunā Vienotība") rosināto ministriju pārstāvju maiņu Ventspils un Rīgas brīvostu valdēs. Ventspils brīvostas valdē darbu sāks Ekonomikas ministrijas (EM) padomnieks Artūrs Zandersons un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) padomnieks Sandis Cakuls, savukārt Rīgas brīvostas valdē iecelti bijušais AS "Pasažieru vilciens" padomes priekšsēdētājs Sandis Šteins un VARAM valsts sekretāra vietniece Elita Turka.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ventspilī kūlas dedzināšana gandrīz noved pie postošām sekām; aiztur jaunieti
(papildināts)
Ventspilī kūlas dedzināšana gandrīz noved pie postošām sekām; aiztur jaunieti (papildināts)
Mazākā dzirkstele sausajos mežos var izraisīt plašu ugunsgrēku. Šonedēļ Ventspilī izcēlās īpaši bīstams meža ugunsgrēks, kas varēja nodarīt lielus postījumus. Tur degošā meža vienā pusē atrodas naftas bāze, savukārt otrā pusē – ķīmisko vielu pārstrādes uzņēmums. Nelaimi Ventspilī izdevās novērst, turklāt pateicoties novērošanas kamerām, izdevies aizturēt arī ugunsgrēka iespējamo izraisītāju.
Šilovu un Balinski ar ovācijām sagaida Ventspilī
Šilovu un Balinski ar ovācijām sagaida Ventspilī
Visi, kuri sekoja līdzi hokeja čempionātam atzīst – pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļas, ko ieguva Latvijas izlase, pieder arī līdzjutējiem. Un to, ka Latvijai ir vislabākie līdzjutēji, varēja sajust arī Ventspilī, kur 2. jūnijā sagaidīja Latvijas hokeja izlases spēlētājus Artūru Šilovu un Uvi Jāni Balinski. Viņi savus pirmos soļus uz ledus spēruši Ventspils ledus hallē.
Ventspilī izbūvēta vissezonas rodeļu trase
Ventspilī izbūvēta vissezonas rodeļu trase
Ventspilī ekspluatācijā nodota vissezonas rodeļu trase, kas būs atvērta visu gadu jebkuros laika apstākļos, informēja Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Komunālā pārvalde". Ventspils Piedzīvojumu parka rodeļu trases kopējais garums ir 800 metri, no kuriem trases nobrauciens ir 580 metri un pacēlāja garums 220 metri.