Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 16 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 16 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Kustība "Par!""
1 vieta "Latvijas Krievu savienība"
1 vieta Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Pašvaldības apzina pagrabus, gatavojoties iespējamai «X» stundai
Pašvaldības apzina pagrabus, gatavojoties iespējamai «X» stundai
Pašvaldībām trūkst informācijas un arī naudas bunkuru būvei, gatavojoties iespējamai "X" stundai, lai pasargātu savus iedzīvotājus. Vietvarās tiek apzināti pagrabi, kuros varētu patverties ārkārtas situācijās. Padomju laikos celtie bunkuri ir zināmi, bet tie ir novecojuši, turklāt arī agresorvalsts par tiem zinātu, tāpēc tos izmantot nevar.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ne tikai istaba ar prusakiem, bet arī pavirša attieksme un nepatiesa informācija. Ar ko nākas saskar...
Ne tikai istaba ar prusakiem, bet arī pavirša attieksme un nepatiesa informācija. Ar ko nākas saskarties jaunietim pēc bērnunama
LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens", vētot, kāds atbalsts ir pieejams bez vecāku gādības palikušajiem jauniešiem, kas līdz ar pilngadību pamet dzīvi institūcijās, atklājās pavirša attieksme Jelgavas pašvaldības institūcijās. Nepareiza informācija stāstīta gan par sodu piedziņu, gan par mājokļa īres pabalstu. Trūkst arī cilvēciska un praktiska atbalsta ikdienišķās lietās. Dažviet gan Latvijā ir izveidotas sistēmas, kas spēj būt par atbalsta plecu šiem jauniešiem.
Seniori pārsteidz lielais rēķins par skursteņa remontu
Seniori pārsteidz lielais rēķins par skursteņa remontu
Gada nogalē seniore Līvija no nama apsaimniekotāja Jelgavā saņēmusi 10 reizes lielāku rēķinu, kā ierasts, un ir neizpratnē, par ko "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" viņai pēkšņi liek maksāt vairāk nekā 300 eiro. Raidījums "4. studija" noskaidroja, ka šāds rēķins ir vienreizējs maksājums par skursteņa remontu, mājas iedzīvotājiem ir problēmas ar nama apsaimniekošanu, iekrājušies lieli parādi.
Malka kļuvusi lētāka; eksperti brīdina par cenu atkārtotu kāpumu
Malka kļuvusi lētāka; eksperti brīdina par cenu atkārtotu kāpumu
Kopš ieviesta čeku sistēma malkas iegādes izdevumu kompensēšanai, iedzīvotājiem pabalstos izmaksāti miljoniem eiro. Pašlaik gan interese ir sarukusi, un tam par iemeslu var būt iespēja nopirkt lētāku malku, bet jau bez čeka. Cenas kurināmajam krītas, tomēr eksperti brīdina par cenu atkārtotu kāpumu, sākoties nākamajai apkures sezonai.