Dzimšanas gads: 1987

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

1 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt mūsu pašvaldībā?
Viena no primārajām praktiskajām lietām, ko vēlos realizēt, ir sakārtot vietas pie Kuldīgas, Alsungas un Skrundas robežām, izveidojot katras vietas identitātei atbilstošus, mūsdienīgus, ar vienojošiem elementiem veidotus vides objektus – iebrauktuves
2 Es vēlos panākt, lai pašvaldība prioritāri atbalstītu (norādiet maksimums 2 sabiedrības grupas, NVO vai nozares):
Tikai kopīgi veidots novads būs spēcīgs un pilnvērtīgs, tāpēc prioritāri svarīgi ir dot iespēju tiem, kuriem ir inovatīvas idejas, vēlme un spēja darīt. Atbalstīt un veicināt NVO, uzņēmēju un privātās iniciatīvas, viņu iesaisti lēmumu pieņemšanā.
3 Manas kā deputāta prioritātes pašvaldības investīcijām būs (nosauciet maksimums divus projektus, norādot, vai tie būtu novada centrā vai perifērijā):
Mums ir dota iespēja dzīvot unikālā vidē, tāpēc mana prioritāte būs novada kultūrvēsturisko vērtību sargāšana, saglabāšana un popularizēšana. Pilnveidot un attīstīt kultūras piedāvājumu novadā. Lai to panāktu, jāuzlabo kultūras norišu vietas novadā.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Juridiskā koledža 2012 Tiesību zinātnes
Darbavieta Amats
Kuldīgas novada pašvaldība Kultūras darba speciāliste
Biedrība „Einšteins sapņo” Valdes locekle

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt