Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Jaunā VIENOTĪBA
5 vietas "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Bēgļu izmitināšanai sākta telpu pielāgošana Baldonē, bet trūkst finansējuma
Ukrainas iedzīvotāju izmitināšanai Ķekavas novada pašvaldība pielāgojusi sešas telpas slēgtajā sociālās rehabilitācijas centrā Baldonē. Sarūkot valsts finansējumam bēgļu izmitināšanai, tas gan būšot daudz par maz. Sakārtot visas rehabilitācijas centra telpas, kurās varētu ievietot vairāk nekā 300 kara bēgļu, neesot iespējams finanšu trūkuma dēļ.
Ādaži, Mārupe un Ķekava kļuvušas par pilsētām
Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, pieciem ciemiem tika piešķirts pilsētas statuss. Šomēnes par pilntiesīgām pilsētām kļuva Mārupe, Ādaži un Ķekava. Statusa maiņa gan nekādas būtiskas pārmaiņas līdzi nenesīšot, jo pašvaldībām visi pakalpojumi vienādi jānodrošina gan pilsētās, gan laukos dzīvojošajiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Titurgas ezerā ieplūduši kanalizācijas notekūdeņi
Veicot ūdens analīzes populārākajās Ķekavas novada peldvietās, atklājies, ka Titurgas ezeru  piesārņojuši kanalizācijas notekūdeņi. Visticamāk, tie caur meliorācijas grāvi esot ieplūduši ezerā no netālu esošajām privātmājām. Cik māju nav pieslēgtas centralizētajai kanalizācijas sistēmai vai reģistrējušas decentralizēto sistēmu, gan neesot īsti zināms. Pašvaldība sola to noskaidrot līdz rudenim.
Pierīgā pēc vietvaru vēlēšanām – gan cīņa par varu, gan piekāpšanās
Rīgai tuvākajos novados vēlēšanu rezultāti nesuši atšķirīgas ziņas – kamēr dažviet, piemēram, Jūrmalā un Salaspilī, šobrīd pat koalīciju īsti nevajag, citviet paredzamas asas cīņas par mēra krēslu. Viena no intrigām – kurš pārvaldīs bagāto Mārupes novadu un kurš no līdzšinējiem blakus esošo pašvaldību mēriem piekāpsies, lai sēstos apvienotajā Ādažu novada vadītāja krēslā? 
Pašvaldību vēlēšanas: Sākas liela rosība iecirkņos novados un pilsētās
Pirmdien sāksies iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās. To izmantot aicināti iedzīvotāji, kuriem vēlēšanu dienā nebūs iespējas nobalsot, vai vēlētāji, kuri būs gatavi izmantot iespēju novēlēt iepriekš, kad ierasts vēlēšanu iecirkņos ir mazāka drūzmēšanās. Pirmo reizi pašvaldību vēlēšanās iedzīvotājiem nebūs jāvēlē kādā konkrētā vēlēšanu iecirknī, bet to varēs izdarīt jebkurā no iecirkņiem savas jaunizveidotās pašvaldības robežās.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt