Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Jaunā VIENOTĪBA
5 vietas "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Bēgļu izmitināšanai sākta telpu pielāgošana Baldonē, bet trūkst finansējuma
Ukrainas iedzīvotāju izmitināšanai Ķekavas novada pašvaldība pielāgojusi sešas telpas slēgtajā sociālās rehabilitācijas centrā Baldonē. Sarūkot valsts finansējumam bēgļu izmitināšanai, tas gan būšot daudz par maz. Sakārtot visas rehabilitācijas centra telpas, kurās varētu ievietot vairāk nekā 300 kara bēgļu, neesot iespējams finanšu trūkuma dēļ.
Ādaži, Mārupe un Ķekava kļuvušas par pilsētām
Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, pieciem ciemiem tika piešķirts pilsētas statuss. Šomēnes par pilntiesīgām pilsētām kļuva Mārupe, Ādaži un Ķekava. Statusa maiņa gan nekādas būtiskas pārmaiņas līdzi nenesīšot, jo pašvaldībām visi pakalpojumi vienādi jānodrošina gan pilsētās, gan laukos dzīvojošajiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sākas Ķekavas apvedceļa būvdarbi
Atbilstoši plānotiem termiņiem decembrī ir sākušies valsts galvenā autoceļa A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) posma (7.9–25. km) jeb Ķekavas apvedceļa būvniecības darbi, informēja valsts SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Valdlaučos top Latvijā lielākais privātais sporta komplekss
Valdlaučos, Daugavas krastā, 65 000 kvadrātmetru teritorijā top lielākais privātais daudzfunkcionālais sporta komplekss “LNK Sporta parks”, kura atklāšana plānota 2022. gada vasarā, informēja “LNK Properties” sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Domka.
Invalīdiem Baldonē saruks nekustamā īpašuma nodokļa atlaides
Pēc novadu reformas Baldonē dzīvojošajiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām nekustamā īpašuma nodokļu atlaides saruks par 20%. Pirms reformas gan tika teikts, ka salāgojot tiks ņemtas vērā augstākās atlaides, taču tas netika darīts, jo jaunā novada budžetam tas būtu pārāk liels slogs.
Ķekava kļūs par pašvaldību bez azartspēļu zālēm
Ķekavas novads ir pirmā pašvaldība, kas pieņēmusi lēmumu ne vien neielaist jaunas spēļu zāles novada teritorijā, bet arī atcelt jau pirms daudziem gadiem  izdoto atļauju vienīgajai spēļu zālei Ķekavā. Spēļu zāles īpašnieki ne apstiprina, ne arī noliedz, ka lēmumu apstrīdēs tiesā, taču norāda, ka dome nav izvērtējusi aktuālo situāciju azartspēļu nozarē.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt