Tautas panorāma

Krāslavas novadā vēlas lielākas algas un rosīgāku dzīvi

Tautas panorāma

Rēzeknē varas maiņas vēsmas nav jūtamas

Saldus novadā pieprasa kultūras centru

VIDEO. «Tautas panorāma»: Saldus novadā pieprasa kultūras centru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 1 mēneša.

Saldus novads sevi sauc par medus pilienu Kurzemē. Un tā iedzīvotāji tiešām ar dzīvi pašvaldībā ir gana apmierināti. Vienīgā darvas karote ir kultūras centra trūkums, ko no jaunās pašvaldības pieprasa vēlētāji. 

Centra vīzija gan jau izstrādāta, un pašvaldība plāno pārbūvēt administratīvo ēku Avotu ielā, dodot vietu gan skatuvei, gan skatītāju zālei ar 300 vietām, un sola arī plašu telpu laulību ceremonijām.

Tā kā Saldum pievienots arī Brocēnu novads, tā ļaudis ar cementa cietu pārliecību saka, ka vēlas gan vienādas tiesības, gan vienādas iespējas arī Brocēniem.  

 Pirms pašvaldību vēlēšanām LTV žurnālisti dosies uz katru no 42 jaunajiem novadiem, lai rādītu to jaunās robežas un aprunātos ar ceļā satiktiem cilvēkiem. Ievērojot Covid-19 dēļ noteiktās drošības prasības un lai izvairītos no pulcēšanās, īpašās “Tautas panorāmas” pieturas gan nebūs un cilvēkus nelūgs būt konkrētā laikā noteiktā vietā. Taču žurnālisti uzklausīs visus, kas gatavi runāt, rādīs padarīto un nepadarīto.

KONTEKSTS:

Pašvaldību vēlēšanas pirmo reizi notiks jaunajās robežās, ieviešot novadu reformu, kas paredz 119 pašvaldību vietā Latvijā izveidot 42. Pašvaldību domes vēlēšanas paredzētas 2021. gada 5. jūnijā.  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) jau noteikusi 5. jūnija pašvaldību vēlēšanās domēs ievēlējamo deputātu skaitu

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti