Tautas panorāma

Valkā grib vairāk darbavietu un ietvju remontu

Tautas panorāma

Ventspils novadā dažādi uzskati par vēja ģeneratoriem, bet vienoti par darbavietām

Saulkrastu problēmas – ceļi, apkures rēķini un stāvvietas

VIDEO: «Tautas panorāma» Saulkrastos: Problēmas ir ceļi, apkures rēķini un stāvvietas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 1 mēneša.

LTV raidījums “Tautas panorāma” turpina apmeklēt katru no jaunajiem novadiem, kuros 5. jūnijā būs jāvēlē jaunās pašvaldības domes. Saulkrasti daudziem saistās ar vasaru, džezu un atpūtu.  Bet nu arī ar Satversmes tiesas spriedumu, kas novada robežas atkal pārzīmēja. Jaunajai domei jārisina daudz jautājumu. Ēku siltināšana, augsto apkures tarifu jautājums un stāvvietu izbūve.

Bet jaunpienācēja – Sējas pagasta – ļaudis stipri apšauba, vai Saulkrastus vispār interesēs ģeogrāfiski ne tik tālā novada problēmas.  

Saulkrastos šogad iesniegti astoņu partiju saraksti. Domē darbu cer turpināt esošie Saulkrastu novada domes un arī Sējas novada domes deputāti. Vēl kandidātu sarakstos redzami daudzi apkaimes uzņēmēji, arī ārsti, frizieri, pedagogi. Arī viens bezdarbnieks.

Lasot partiju programmas, vai visās uzsvērta tūrisma nozīmība un vēlme veidot labus dzīves apstākļus jaunajiem speciālistiem, lai Saulkrastiem piesaistītu vairāk iedzīvotāju. Tāpat partijas sola kardināli mainīt attieksmi pret investoriem un, piemēram, būvēt jaunu pārtikas veikalu Zvejniekciemā. Citi mācīs skolēnus peldēt un sveiks seniorus apaļās jubilejās.  

Pirms pašvaldību vēlēšanām LTV žurnālisti dosies uz katru no jaunajām pašvaldībām, lai rādītu to jaunās robežas un aprunātos ar ceļā satiktiem cilvēkiem. Ievērojot Covid-19 dēļ noteiktās drošības prasības un lai izvairītos no pulcēšanās, īpašās “Tautas panorāmas” pieturas gan nebūs un cilvēkus nelūgs būt konkrētā laikā noteiktā vietā. Taču žurnālisti uzklausīs visus, kas gatavi runāt, rādīs padarīto un nepadarīto.

KONTEKSTS:

Pašvaldību vēlēšanas pirmo reizi notiks jaunajās robežās, ieviešot novadu reformu, kas paredz 119 pašvaldību vietā Latvijā izveidot 42. Pašvaldību domes vēlēšanas paredzētas 2021. gada 5. jūnijā.  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) jau noteikusi 5. jūnija pašvaldību vēlēšanās domēs ievēlējamo deputātu skaitu

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti