Dzīve & stils / Ceļošana
Latgalē trūkst norāžu uz viensētām

Uzstādīt norādes uz viensētām ir to īpašnieku ziņā. Operatīvie dienesti, dodoties uz izsaukumiem, uzticas savām navigācijas iekārtām, taču atzīst, ka precīzu norāžu uzstādīšana Latgalē atvieglotu situāciju un darbs ritētu raitāk.

«Laižam uz Alpiem?» jeb kā oktobrī nenosalt, divas nedēļas stopējot pa Rietumeiropu

Ceļošana ir slimība. To, cik lielu atkarību tā rada, es sapratu, kad pēc vairāku gadu neizbraukšanas ārpus Latvijas robežām 2015. gadā oktobrī, tieši pirms gada, devāmies ceļojumā uz Maurīciju. Eksotiskā paradīze Indijas okeāna vidū bija sapņu piepildījums. Pēc divām nedēļām atgriežoties Latvijā, nākamajās dienās valdīja tāda kā tukšuma sajūta. Lai cik ļoti es mīlētu savu tēvzemi, tomēr mans iekšējais 'es' nespēja nosēdēt mierā un bikstīja mani doties prom, doties pasaulē. Nevis laimi meklēt, bet piedzīvojumus meklēt.

Kauņa – Kuldīgas sadarbības partnere Hanzas pilsētu projektā

Kuldīga Latvijā un Kauņa Lietuvā ir divas Hanzas pilsētas Baltijas valstīs, kas vienojušās kopīgā projektā „Hansatour”, lai veicinātu tūristu plūsmu starp abām pilsētām, īpaši izceļot iespēju ceļot vecākiem ļaudīm ārpus aktīvās tūrisma sezonas. Šī projekta laikā tapuši jauni tūrisma piedāvājumi, kas ļauj iepazīt abu Hanzas pilsētu vēsturi.

Jaunākie
Interesanti