Dzīve & stils / Ceļošana
«Berberiem pa pēdām. Maroka»: Marakešas bagātības - arhitektūra, zirgu skriešanās un čūskas

Maroka ir viena no Ziemeļāfrikas vizītkartēm, kur cilvēku likteņi krustojušies jau gadu tūkstošiem. Iepazīt zemi, kur sastopas Austrumi un Rietumi, devās Sandra Kropa, lai sešu raidījumu ciklā radītu ieskatu par šo zemi. Ceturtā sērija veltīta vienai no Marokas slavenākajām pilsētai - Marakešai. Tajā izdodas tuvāk iepazīt musulmaņiem raksturīgo privātumu ēkās, kas slēpj krāšņu iekštelpu arhitektūru, kā noreibt no tirgus brīnumiem - čūskām un hennas zīmējumiem.

«Berberiem pa pēdām. Maroka»: Viesmīlība, kuskuss un negaidīts piedāvājums

Maroka ir viena no Ziemeļāfrikas vizītkartēm, kur cilvēku likteņi krustojušies jau gadu tūkstošiem. Iepazīt zemi, kur sastopas Austrumi un Rietumi, devās Sandra Kropa, lai sešu raidījumu ciklā radītu ieskatu par šo zemi. Trešajā sērijā izdodas viesoties pie divām dažādām berberu ģimenēm. Ciemošanās laikā izdodas baudīt gan tradicionālo tēju, kuskusu, dzirdēt stāstus par dažādiem skarbajiem sociālajiem apstākļiem, kā arī saņemt precību piedāvājumu.

Pārgājienos plāno iepazīt visus Latvijas pagastus

Uzsākts pārgājienu cikls aktīva dzīvesveida piekritējiem “Pārgājienu cikls - iepazīsti, izzini un sajūti Latviju 2017”, kura ietvaros, sākot ar 2017. gada janvāri, plānots doties iepazīt katru no Latvijas pagastiem, apmeklējot to interesantākās vietas un cilvēkus.

Atgādina par piesardzību ārvalstu ceļojumos

Ziemassvētku laikā daudzi Latvijas iedzīvotāji izvēlas doties ārzemju ceļojumā, tāpēc Ārlietu ministrija atgādina, ka ceļojumā jāievēro piesardzības pasākumi, lai tas noritētu bez starpgadījumiem.

Mudina tūrismu Latvijā attīstīt, apgūstot digitālo vidi

Tūrisms Latvijā attīstās labi, un arī ceļotāju skaits ik gadu pieaug. Tā secināts gadskārtējā Vidzemes tūrisma forumā, diskutējot par nozares darbību, aktualitātēm un attīstības iespējām. Tomēr, domājot par nākotnes perspektīvām, eksperti norāda, ka joprojām pilnībā nav apgūta digitālā vide un izmantotas moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas, kuras ceļotāju vidū pēdējos gados ir guvušas lielu popularitāti.

Jaunākie
Interesanti