Dzīve & stils / Ceļošana
Kurzemē vairāk jādomā par tūrisma pakalpojumu kvalitātes saglabāšanu un pasākumiem ārpus sezonas

Kurzeme kļūst arvien pievilcīgāks tūrisma galamērķis, kur atpūtnieku skaits tikai turpina augt. Arī šī tūrisma sezona nav izņēmums, norāda Kurzemes tūrisma asociācijas pārstāvis Artis Gustovskis. Nozarē strādājušie novērojuši, ka pakāpeniski mainās arī tūristu paradumi. Agrāk, piemēram, tūristi no Vācijas apceļoja visas trīs Baltijas valstis, bet šobrīd kā atpūtas mērķi viņi jau izvēlas konkrētas vietas un Kurzemi. Iemesli ir dažādi - aktīvs mārketings, tūrisma infrastruktūras attīstība un Latvija kā drošs galamērķis.

Ieteikumi stopotājiem un «couchsurfing» mājvietu izmantotājiem

Ceļojuma laikā par drošību īpaši jārūpējas, ja izmanto autostopus vai izvēlas palikt nakšņot pie nepazīstamiem cilvēkiem. Šādas mājvietas var atrast, piemēram, ar interneta vietnes „Couchsurfing” starpniecību. Šāda ceļošana padara izdevumus zemākus, taču palielina iespēju iekļūt nepatīkamā situācijā. Lai gan Valsts policijā reti vēršas cilvēki par atgadījumiem, kas saistīti, piemēram, ar stopošanu, gan policija, gan ceļotāji aicina citus būt uzmanīgiem.

Riodežaneiro ūdensceļi aizvien piesārņoti

Arī neilgi pirms olimpisko spēļu atklāšanas Riodežaneiro ūdensceļi ir tikpat piesārņoti, kā to jau pirms gada atklāja neatkarīgs aģentūras "Associated Press" pētījums. 

Redzēt Rio spēles klātienē - vismaz pusotrs tūkstotis eiro vistaupīgākajiem

Piektdien sāksies 31. vasaras olimpiskās spēles Riodežaneiro. Spēles skatīties un savus sportistus atbalstīt brauks līdzjutēji no visas pasaules. Lēšot, kādas būs Latvijas līdzjutēju ceļojuma aptuvenās izmaksas, pieņēmu, ka brauciens būs uz 10 dienām, no 4. līdz 13. augustam ar nakšņošanu vienas zvaigznes viesnīcā atsevišķā numuriņā, tiks apmeklēta atklāšanas ceremonija un pēc iespējas vairāk sacensību, kurās piedalās Latvijas sportisti.

23 dienu garā velobraucienā ap Latviju noskaidros, kā dzīvo pierobežā

23 dienu garumā ar velosipēdu apceļot Latvijas pierobežu vairāk nekā 1500 kilometru garumā, iepazīt vietējos iedzīvotājus, viņu ikdienas dzīvi un par ceļojumu veidot arī dokumentālo filmu un rast atbildi uz jautājumu “Ko mūsdienās nozīmē būt latvietim?”. To apņēmusies četru jauniešu komanda projektā „On The Border”.

Jaunākie
Interesanti