Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Ceļošana
Mājupceļā pēc pasaules apceļošanas Ventspilī piestāj somu jahta

Ventspils jahtu osta šā gada sezonu sākusi ar īpašu jahtu. Divu cilvēku ekipāža, kas ceturtdien, 28.aprīlī, no Ventspils ostas dodas ceļā uz dzimto Somiju, mājās nav bijusi trīs gadus. Somi Kilka un Esa Kalervo apbraukuši apkārt pasaulei un atpakaļceļā pirmo reizi piestājuši Latvijā. Burātāji stāsta, ka skaistākās piekrastes  vērotas Latīņamerikā, bet vētras ceļā nav gadījušās, jo brauciens ilgus gadus plānots, rūpīgi pētot ģeogrāfiju.

Ceļojums pa vecmāmiņas izsūtījuma pēdām un Āziju

Sešus mēnešus ilgs ceļojums pa septiņām valstīm. Madara Marija Muižniece jeb „Muižas ekspresis” no Rīgas brauca uz Sibīriju, kur 1949. gadā izsūtīja viņas vecmammu. Pirms doties mājās, apskatīja arī Mongoliju, Ķīnu, Vjetnamu, Taizemi, Kambodžu un Mjanmu.

Līksnas parkā ar jauniem objektiem gatavojas tūrisma un atpūtas sezonai

Daugavpils novada Līksnas muižas parkā šogad  stādīs jaunus reti sastopamus kokus, piemēram, sniegpārsliņu vai tulpju koku. Parkā arī tapis  jauns tiltiņš un mīlestības koks mīlniekiem. Tāpat parkā būs jaunas aprīkotas vietas piknikiem, bet uzņēmīgas ģimenes pat iegādājušās senu muižas ēku, lai tur veidotu muzeju - seno lauku istabu.

Atsākas akcija «Apceļo Kurzemi!»

Jau astoto gadu notiek akcija „Apceļo Kurzemi”. Šogad Kurzemes apceļošanas akcija sākusies ātrāk - jau martā - un turpināsies ilgāk nekā parasti - līdz pat oktobra beigām. Šī gada tēma  - „Diženi Kurzemē!”. Arī nākamos trīs gadus akcijas vadmotīvs būs saistīts ar Latvijas simtgadi.

«Karstā ziema»: 34.nodaļa. Beigas

Ceļotāja Kaspara Misiņa grāmatas noslēdzošā nodaļa par piedzīvojumiem Indijā - zemē, kas trijatā apceļota vairāku mēnešu garumā. Sabiedriskais medijs lsm.lv publicējis visu grāmatu "Karstā ziema".

Ārlietu ministrija aicina ceļot droši

Ārlietu ministrija aicina cilvēkus pirms došanās ceļojumā rūpīgi pārbaudīt ceļošanai vajadzīgos dokumentus, veikt ceļojuma apdrošināšanu un noskaidrot visu citu nepieciešamo informāciju par ceļojuma galamērķi.

Līdz valsts simtgadei īstenos tūrisma maršrutu apkārt Latvijai

Par godu Latvijas simtgadei fonds “1836” plāno īstenot tūrisma maršrutu apkārt Latvijai 1836 kilometru garumā. Dabā iezīmētais ceļš “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!” plānots kā dāvana Latvijai un tās iedzīvotājiem Latvijas  valsts simtgadē.

«Karstā ziema»: 28.nodaļa Mangalore

Jau 28.nodaļa no veloceļotāja Kaspara Misiņa grāmatas "Karstā ziema". Izmisums un pacietības zudums var apciemot jebkuru, bezcerīgi cīnoties par mobilo sakaru atjaunošanu, bez kuriem apgrūtināta savstarpēja saziņa, viesnīcu meklēšana, pareizā ceļa atrašana, naudas pārskaitījumi un citas pavisam ikdienišķas funkcijas, kuras esam nodevuši tehnoloģijām.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt