Dzīve & stils / Ceļošana
Krāslavā apzaļumo pils parku un veido fazānu atgriešanās stāstu
Krāslavas pils parks ir iemīļota iedzīvotāju, kāzinieku un tūristu pastaigu vieta, tajā notiek arī dažādi kultūras pasākumi. Lai varētu plānot tālāku parka attīstību, pērn veikta Krāslavas pils parka izpēte. Pakāpeniski plānots atjaunot stādījumus, terases, izveidot jaunas mazās arhitektūras formas. Tāpat pašvaldībā iecerējuši arī fazānu atgriešanos Krāslavas parkā. 
Čada, Sīrija un Afganistāna jeb valstis, uz kurām labāk neceļot
Šobrīd pasaulē ir vairākas ceļotājiem potenciāli bīstamas teritorijas. Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma 4.studija aptaujātie cilvēki visbiežāk norādīja, ka nevēlētos apmeklēt Sīriju un Indiju. Taču par ne mazāk diskutablām vietām varētu saukt Afganistānu, Irāku un neviennozīmīgi vērtēto Krimu.
Labdarības nolūkā apceļo Latviju
Tieši šodien sākās vairāki pārgājieni par godu valsts simtgadei. No Aglonas izgāja cilvēki, lai lūgtos un simt dienās izstaigātu Latvijas robežu. Savukārt Rīgā no Brīvības pieminekļa savu ceļu sāka Raimonds Požarskis, kura ceļojuma mērķis ir vākt līdzekļus bērnu rehabilitācijai.
Ceļotāju dienā daudziem jauni atklājumi
Garajās svētku brīvdienās sākusies arī jaunā tūrisma sezona. Tendence liecinot, ka Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju interese par pašmāju tūrisma objektiem  pēdējos gados pieaug. To apliecināja arī Ceļotāju diena Ķemeru Nacionālajā parkā, kas šogad notika jau astoto reizi un pulcēja neredzēti lielu interesentu skaitu.
Varavīksnes kalns Peru silda vietējo ekonomiku
Tuvojas vasara – atvaļinājumu un ceļojumu laiks. Daudzi no mums šo laiku izmanto, lai dotos jaunu un neredzētu vietu apceļošanā, arī uz otru pasaules malu. Viena no vietām, kura gūst arvien lielāku popularitāti, ir Varavīksnes kalns Peru. Tūristu pieplūdums silda nomaļā reģiona ekonomiku, taču vietējie iedzīvotāji un vides eksperti baidās, ka tūristu uzmanība kalnam un ainavai var tikai kaitēt.
Sēlijas novadi veidos kopīgus tūrisma maršrutus
Pēdējos gados tūristu skaits Latvijā pieaug, tomēr galvenokārt, īpaši ārzemju viesi, apmeklē vien Rīgai tuvākos un populārākos tūrisma objektus. Lai tūristi vēlētos apskatīt arī interesantākās vietas Sēlijas mazajos ciemos, sākta kopīga maršruta “Sēlijas salas” izveide. Tajā savas unikālās vērtības apvienos 17 ciemi no septiņiem novadiem.
Ziemeļlatgalē tūrismu popularizē arī ziemā
Ziemas festivālā Balvu, Viļakas, Kārsavas, Rugāju un Baltinavas novadā bez maksas iespējams apmeklēt tūrisma objektus. Trīs gadu laikā piedāvājums un pieprasījums kļuvis plašāks. Šogad interesenti divu dienu laikā ciemojās gandrīz 20 dažādās saimniecībās, muzejos un dabas objektos.
Okeāna saviļņotais Kārlis ar draudzeni sāk ceļojumu uz Austrāliju
Piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis uzsācis nākamo posmu savā pasaules apceļošanas projektā “Bored of Borders”. Šoreiz viņš kopā ar savu draudzeni Lindu Zuzi nolēmis doties uz Austrāliju no Brazīlijas, Dienvidamerikas kontinentu šķērsojot ar tandēma divriteni, savukārt Kluso okeānu pārairējot laivā. Dzimtenē plānots atgriezties nākamā gada nogalē.
LTV būs skatāma filma par latviešu ceļojumu pāri okeānam
Latvijas Televīzija 4.janvārī plkst. 21.15 demonstrēs dokumentālo filmu “Okeāna saviļņotie” par diviem latviešiem, kuri kļuva par pirmo komandu pasaulē, kas airu laivā bez motora, burām vai pavadošā kutera šķērsoja Dienvidatlantijas okeānu.
Islandē piedāvā pārnakšņot caurspīdīgā viesnīcā meža vidū
Islandes tūrisma industrijas pārstāvji domā par jauniem un aizraujošiem veidiem, kā piesaistīt ārzemniekus. Viens no pēdējiem piedāvājumiem aizrautīgajiem ceļotājiem ir caurspīdīgas burbuļu formas viesnīcas meža vidū, kas paver skatu uz sniegainajām ainavām un arī iespēju novērot ziemeļblāzmu.
Jaunākie
Interesanti