Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: Elektriskā Grigules gripa

Vietējā tvitersfērā šonedēļ visvairāk apspriestas divas sērgas: putnu gripa un cūku mēris, kā arī atkal pieminēta Iveta Grigule, kura izstājusies no Zemnieku savienības. Nepamanīta nepalika arī lustra, kas nenoturējās pie Rīgas pils griestiem.

Tviterapskats: Nedēļa Trampa, Grigules un Loginova zīmē

Pasaules uzmanības centrā joprojām ASV prezidents Tramps. Kā nu ne, bez visiem pirmajiem lēmumiem viņš aktīvs arī tviterī: tur viņš gan risina starpvalstu attiecības – pieprasa Meksikas prezidentam samaksāt par sienas būvniecību uz robežas. Iesaistās arī mediju kritikā, pamācot televīzijas, kā par viņu pareizāk būtu stāstīt.

Tviterapskats: Kamēr bērni mirst badā...

Ko darīt, ja ārā sasnidzis sniegs un valda ziema? Protams, pārspriest visas iespējamās tēmas tviterī, neizkūņojoties no siltās mājas vai biroja. Un ar to arī šonedēļ esam nodarbojušies.

Tviterapskats: 2016.gada vērtējumi, eglītes un Porziņģis

Ir noticis brīnums. Ir retā reize, kurā vīterotāji par kādu jautājumu ir vienās domās – aizvadītais 2016.gads ir bijis slikts un neizdevies. Lai gan - prasme mums Latvijā spēt vienoties tajā, ka viss ir slikti, tomēr nav nekāds brīnums. 

Tviterī spriež linča tiesu un neaizmirst mikrouzņēmuma nodokli

Sociālajos tīklos klāt ir tas tradicionālais laiks, kurā varam aplūkot neskaitāmas izpušķotas egles, bērnus zem eglītēm, kaķus zem eglītēm, eglītes zem kaķiem,piparkūku cepšanas un tamlīdzīgs svētkiem atbilstošas ainiņas.

Tviterapskats: Pelni putrā, reitingu glābšana un Savicka atklāsmes

Ko mēs, bērni, darīsim? Pelnu putru vārīsim. Kas to pirmo vārdu teiks, tas to putru apēdīs. Tā pirms gada par jauno valdību, sagaidot jauno gadu, tviterī teica žurnālists Ivo Leitāns. Kā redzam tagad, pravietiski vārdi sanākuši - bijis gan laiks putru vārīt, gan tagad pašiem karstu strēbt.

Tviterapskats: Par naudu valsts budžetā, «Līvu», ministru un Ušakova kabatās

Krāšņa jo krāšņa aizvadīta nedēļa sociālajos tīklos, tik daudz tematu par kuriem izpausties gan nopietnā tonī, gan jokus plēst. Sākot jau ar budžeta pieņemšanu, deputātu kvotām mūziķiem, iesnaudušos deputātu, eiroparlamentāriešu sievu un meitu mīšana, maksātnespējas administratoru prasmēm apgūt 7 miljonus. Ja vēl ar to par maz - Nils Ušakovs šonedēļ aplūkojis premjera, ministru un deputātu algas, sašutis protams, tik piemirsis ieskatīties pats savā bankas kontā, bet tas nekas – tviterlietotāji šādos jautājumos vienmēr ir izpalīdzīgi.

Tviterapskats: Tramps, Tramps, Tramps un ķirsis uz putukrējuma kūkas

Vareni jautra nedēļa sociālajos tīklos – tam pamatā galvenokārt negaidītā Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās. Kam nu tas ir teju pasaules gals, kam izdevies vai neizdevies joks, bet, šķiet, mūsu visu krāsu un galu politiķiem amerikāņu izvēle iet pie sirds, par to sajūsmā gan nacionāli noskaņotie, gan viņu uzticamie ķīviņu biedri no Ušakova puses. 

Tviterapskats: Tramps un šoks
No paša rīta, kad jau varēja saprast, ka Donalds Tramps būs prezidents Tramps, tviterī iestājās šoks. 
Tviterapskats: Par dabas katastrofām un troļļiem

Visu svēto dienā mošķu un troļļu meklējumi. Kārtējais pirmais sniegs un haoss Rīgā. Truksnis ar slaidu spļāvienu atgriežas Jūrmalas domes priekšsēdētāja krēslā, bet Rīgas mērs Ušakovs tviterī demonstrē to, kā profesionāli iztroļļot savus pretiniekus, jo īpaši tos, kas stāv tramvajam ceļā – kapu tramvajam.

Tviterapskats: «Dzintara» glābšana, kapu tramvajs un skolotāju algas

Tāda savdabīga nedēļa sociālajos tīklos padevusies – gluži kā iesildīšanās ķirbjsvētku laikam. Nodokļu celšanu idejas, skolotāju algu nesaprotamā reforma un no tā izrietošie politiskie kašķi mijas un sajaucas ar viedokļiem par tā dēvēto kapu tramvaju.

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt