Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: Sēnes un aizmirstais miljons

Nauda, nauda, nauda un sēnes, sēnes, sēnes ir nedēļas aktualitātes tviterī. Bez sēnes tu esi nekas, būt bez sēnes ir vēl trakāk nekā aizmirst miljonu. Ar vai bez miljona un sēnēm - tauta noteikti būtu laimīgāka, ja deputāti tiktu iesaldēti – šī ir tikai daļa no atziņām sociālajos tīklos šonedēļ.

Tviterapskats: Konstitucionālā bēgļu krīze un brīvpusdienas

Konstitucionāla valdības krīze jeb vienkārši klaja nespēja pieņemt lēmumus bēgļu jautājumā pašiem kļūstot par bēgļiem, bēgot no atbildības – aptuveni tā var raksturot nedēļu politikā. Tam gan patiesi, gan ironizējot jūt līdzi arī tviterī. 

Tviterapskats: Bēgļi, basketbols, korupcija un, protams, Rainis

Interneta komentāri ir domāti, lai tos rakstītu, nevis lasītu - šonedēļ viedi tviterī saka Latvijas sociālā tīkla "Draugiem.lv" pārstāvis Guntars Meluškāns. Tomēr katru svētdienas rītu Latvijas Radio stāsta, ko tad tviterlietotāji šajā nedēļā domā par aktualitātēm. Bēgļi, basketbols, korupcija un Rainis ir šīs rudenīgi lietainās nedēļas apspriestākie temati sociālajos tīklos.

Tviterapskats: Neiecietība, nodevēju meklēšana, panika un kritika

Neiecietība, nodevēju meklēšana, panika. Nacionālisma izrādīšana un citu nacionālā patriotisma svēršana ir nedēļas pamanāmākās tviternodarbes sociālajos tīklos. Pie kritikas beidzot tiek arī jaunievēlētais prezidents Raimonds Vējonis – muzikālās gaumes dēļ viņu daļa tivterlietotāju pasludina teju par valsts ienaidnieku un nodevēju.

Tviterapskats: Par konsekvencēm un to, kas ir ārpus labā un ļaunā

Skolēnu dziesmu un deju svētku pozitīvās un negatīvās atskaņas, maigie sodi pedofiliem, kā arī aktuālā un permanentā fona troksni nodrošinošā un sašutumu raisošā restorāna “Kleever” nosaukuma lieta ir tvitera apspriestākie temati. Tam visam klāt vēl nāca nedēļas noslēgumā “Prāta vētras” uzstāšanās Krievijā.

Bērnu ģībšana svētkos uzjundī sociālos tīklus

Līdz ar bērnu ģībšanu Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā pāri visnotaļ pozitīvo svētku atmosfērai sāka velties kritikas vilnis. Gan vecāki, gan paši  dalībnieki raksta par milzīgo slodzi, mēģinājumu grafiku un par ēdināšanu, kas bijusi nepietiekama, ņemot vērā bērnu fizisko noslogotību. Nu tam pievienojās neizpratne par gājiena atcelšanu un pārdomas par šo svētku būtību.

Tviterapskats: Lietus un Vējonis, #DzSv prieks un satraukums

Sākot ar lietu un vēju aiz loga un Vējoni prezidenta amatā līdz atlaišanām un pat restorāna nosaukumu - šāda tvitera lietotājiem bijusi šī nedēļa. Tomēr tam visam pāri Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kurus pavada līksmība un smaidi, arī pārpūle un ģīboņi.

Tviterapskats: Karstums, Grieķija, NEPLP un Imants Kalniņš

Karstums un vasara Latvijā? Tas tviterlietotājiem ir kaut kas jauns, un viņi mēģina rast kādus racionālus izskaidrojumus. Arī Grieķija, mediju uzraudzīšana un Imants Kalniņš ir visvairāk apspriestie temati šajā vasarīgajā nedēļā.  

Tviterapskats: Saulgrieži Grieķijas ēnā

To, ka ar 140 zīmēm, kas ir ieraksta garuma limits, pietiek tam, lai priecātos, skumtu, jokotu vai strīdētos, ir pierādījuši mikroblogu vietnes "Twitter" panākumi. Turklāt ir reizes, kad tieši šie īsie ieraksti notikumus parāda jaunā gaismā. Aizejošās nedēļas tviterapskatā par Jāņiem, par Porziņģa draftu un Grieķijas nedienām.

Tviterapskats: Krāsu trakums, tikumība un labās ziņas

Krāsaina jo krāsaina pirmssvētku nedēļa tviterī. Ikvienam iespēja parādīt savu nostāju un sapratni, pretnostatīt to tiem, kas tumsonībā neko nesaprot, un vienoties vienotā dziesmā ar tiem gaismas cilvēkiem, kuri saprot. Tā nu ne viens vien aizstāv savu subjektīvo pārliecību – pilnā pārliecībā, ka tā ir objektīvā patiesība.

Tviterapskats: Pilna Rīga cūkām

Ilgi gaidījām vasaru, vai ik nedēļas sociālajos tīklos sūkstoties par tās neesamību, beidzot tā ir klāt un tviterī ļaudis var pasūdzēties par nežēlīgo karstumu un to, cik garlaicīga vasara ir. Šonedēļ nav viena karstā temata, par kuriem visi runātu, toties sociālajos tīklos interesantu krikumu un reakciju uz nedēļas aktualitātēm protams netrūkst.

Tviterapskats: Viss par prezidenta vēlēšanām un mazliet arī par šprotēm

Jau iepriekš esmu stāstījis, ka tvitera simpātijas, vismaz visskaļāk un drosmīgāk, pauda Egila Levita piekritēji. Tas tomēr tā intelektuāli smalki. Par Vējoni sadūšojas izpausties tik nelabojami apsēsti dabas draugi un pa kādam biologam. Tie citu skatījumā tāpat – nedaudz tā kā ar putniem. Lai jau.

Jaunākie
Interesanti