Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: #DodPieci, Dimanta uzvara un žagari Saeimai

Šajos Ziemassvētkos bija vislabākais laiks sēņošanai, velo un laivu braucieniem smej sociālajos tīklos. Dažs labs padalās ar dāvanām, kas bijušas zem eglītes, ja vien to – zaļo atrakciju poligonu - nav nopostījis kaķis, cītīgi publicē kopā sanākušo radu un draugu kopbildes, svētku galdus, bet pirms svētkiem – draudzīgi sēdējām sastrēgumos, spriedām, kuriem politiķiem būtu jāatnes žagari. Un vēl – ja vien neesat Dainis Liepiņš, priecājāmies par kopīgi paveikto sirsnīgajā labdarības akcijā #DodPieci. 

Tviterapskats: Romantiska daudzsēriju filma valdībā, trilleris tviterī

Gaidīja, gaidīja valdības krišanu iepriekšējā nedēļā un nesagaidīja, bija vien "viss ir kārtībā un stabili'', rokās sadevušies partijas kongresā. Brīdī, kad jau visas cerības bija zudušas, tviterlietotāji tika iepriecināti ar ilgi gaidīto un prognozēto Laimdotas demisiju.

Tviterapskats: Kongress liek vilties, Hermanis brīnīties, bļitkotājs - šausmināties

Gaidīja jau gaidīja tviterlietotāji visu nedēļu partijas "Vienotības" kongresu, kurā spalvas putēs, valdība kritīs, vēlams - viens otram rīkles pušu kodīs, bet nesagaidīja. Sestdiena pavadīta velti, bet galvenais jau ir gaidīšanas laiks, un gaidot arī citās nedēļas dienās tviterlietotājiem netrūka aktualitāšu, kuras apspriest un arī radoši papildināt ar savu daiļradi.

Tviterapskats: Svētā tāfele Pļaviņās un nacionālu lidaparātu lūkošanās Tatros

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka šķietami vienkārša situācija gluži kā sniegapika, veļoties no kalna, kļūst nevaldāma un dramatiska? Daudziem tvitera lietotājiem šāda iespēja radās pirms dažām dienām un par to – tviterapskata sākumā, pirms pievēršamies tādām jau tradicionālām tēmām kā "airBaltic" un politiķi vai sirdi sildošākiem jautājumiem par to, kā valsts svētkus svinēja vīterotāji.

Tviterapskats: Frontes līnija uz ceļa, atbildīgie politiķi un Zaķa bēgšana

Neierasti klusa ir pilnmēness nedēļa tviterī. Iespējams, vēl no pulksteņlaiku grozīšanas nav atguvušies sociālo tīklu lietotāji, bet, protams, gana daudz aktualitāšu, ko apspriest arī šonedēļ: gan traģiskā avārija uz Vidzemes šosejas, gan no “Vienotības” bēgošais Zaķis.

Tviterapskats: Sēnes un aizmirstais miljons

Nauda, nauda, nauda un sēnes, sēnes, sēnes ir nedēļas aktualitātes tviterī. Bez sēnes tu esi nekas, būt bez sēnes ir vēl trakāk nekā aizmirst miljonu. Ar vai bez miljona un sēnēm - tauta noteikti būtu laimīgāka, ja deputāti tiktu iesaldēti – šī ir tikai daļa no atziņām sociālajos tīklos šonedēļ.

Tviterapskats: Konstitucionālā bēgļu krīze un brīvpusdienas

Konstitucionāla valdības krīze jeb vienkārši klaja nespēja pieņemt lēmumus bēgļu jautājumā pašiem kļūstot par bēgļiem, bēgot no atbildības – aptuveni tā var raksturot nedēļu politikā. Tam gan patiesi, gan ironizējot jūt līdzi arī tviterī. 

Tviterapskats: Bēgļi, basketbols, korupcija un, protams, Rainis

Interneta komentāri ir domāti, lai tos rakstītu, nevis lasītu - šonedēļ viedi tviterī saka Latvijas sociālā tīkla "Draugiem.lv" pārstāvis Guntars Meluškāns. Tomēr katru svētdienas rītu Latvijas Radio stāsta, ko tad tviterlietotāji šajā nedēļā domā par aktualitātēm. Bēgļi, basketbols, korupcija un Rainis ir šīs rudenīgi lietainās nedēļas apspriestākie temati sociālajos tīklos.

Tviterapskats: Neiecietība, nodevēju meklēšana, panika un kritika

Neiecietība, nodevēju meklēšana, panika. Nacionālisma izrādīšana un citu nacionālā patriotisma svēršana ir nedēļas pamanāmākās tviternodarbes sociālajos tīklos. Pie kritikas beidzot tiek arī jaunievēlētais prezidents Raimonds Vējonis – muzikālās gaumes dēļ viņu daļa tivterlietotāju pasludina teju par valsts ienaidnieku un nodevēju.

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt