Tviterapskats: Kas kratāms, to sakrata, izkrata, nokrata...

Šonedēļ Latvijā gāja kā viduslaiku pilsētā, ko skārusi dejošanas epidēmija: bez acīmredzama iemesla visi laižas dejā. Vai kā  vecmāmiņas saka par mūslaiku dejošanu – kratījās kā traki.

Iesildoties drebinājāmies – ārā klāt vēsīgs rudens un apkures sezonas sākšanās kļuva par sava veida sociālo kapitālu. Tā Ksenija Andrijanova tviterī atzīstas, ka zinot burvju vārdus:

Arī Andai ar tvitervārdu Cepums tviterī sadzīviska ainiņa:

Bet pat pēc tam, kad apkuri lielākajai daļai, šķiet, pieslēguši, kratīšanās nerimst. Plaši sabiedrību kratīja korupcijas apkarotāji. Vispirms KNAB devās uz Jūrmalu pakratīt Jūrmalas domi un pie viena – tā teikt, savākt Jūrmalas mēru Gati Truksni.

 

Šito stresu neizturējis, Jūrmalas mērs sasirgst un pēc kratīšanas dodas nevis līdzi KNAB darbiniekiem, bet ar ātro palīdzību dakterēties slimnīcā. Tā arī ir satraucoša pazīme, spriež tvītotāji.

Māris Rīmenis arī satraucas un raksta:

Ņemot vērā, ka jau iepriekš saslima arī KNAB vadītājs Streļčenoks, gluži loģiski tvitertautas zinātkāre mostas, un Asa izkapts interesējas:

Vienā gan jāpiekrīt – Truksnis nav pirmais Jūrmalas mērs, kam sanākušas problēmas ar korupcijas apkarotājiem.

Bet Aija Kinca zobgaļo un teic,

Procesu vienkāršot un, tā teikt, atrisināt saknē piedāva Reinis Ceplis:

Bet kratīšanās Jūrmalā izrādās tikai tāda pirmā nodaļiņa. Izrādās, aizturēts uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš un vēl citas personas, kratīts arī partijas "No sirds Latvijai" birojs.

Agnese Margēviča interesējas par Ingunas Sudrabas, "No sirds Latvijai" vadītajas, daudzkārt apspriesto dārgo somiņu likteni.

 

Pēc šādas vērienīgas sakratīšanas ļaudis tviterī - un ne tikai - loģiski uzdod jautājumu – kas tālāk?

Tā Ilze Ostrovska raksta: 

Sava versija par tālāko notikumu attīstību ir Ivo Leitānam. Iedvesmojies no Jūlija Krūmiņa aizturēšanas, viņš raksta:

Ej nu sazini, kā tur ar to augustu oktobrī, bet vieglas zemestrīces izmēra krateklis skāra Hokeja federāciju. Runāja, runāja par pārsteigumu kongresā un re – vīrs un vārds! – sagādāja ar'. Un nomainīja daudzdesmit gadu vadītāju Kirovu Lipmanu pret Aigaru Kalvīti.

atzīstas Toms Lūsis. Bet, protams, visvairāk Hokeja federācijai Kalvīša vadībā tiek solīti  septiņi treknie gadi, tādēļ īpaši jāizceļ tie, kam izdevās Kalvīša jauno amatu pieminēt bez treknajiem gadiem.

 tā komentēja Edijs Majors, bet daudzus iespaidoja Kalvīša talantu plašums.

prāto Aritas jaunkundze.

 Tāds jautājums radies Kasparam Bodganovam. Un vispār, pārsteigums par šo kadru rokādi esot pārspīlēts.

Pēc šādas nedēļas atliek tikai cerēt – esam izkratījušies kādam laikam uz priekšu, apkure nu ir pieslēgta, korupcija apkarota un Hokeja federācijas treknie gadi būs treknāki nekā izvērtās Latvijas valstij solītie.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti