Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: Vai «airBaltic» šefs pelnījis prēmiju, ja aviokompānija nes Latvijas vārdu pasaulē?

Lai arī jau vairāk nekā nedēļa apritējusi kopš boksera Maira Brieža triumfa, tomēr tvitera publika aizejošajā nedēļā nevarēja rimties savā sajūsmā. Tiesa, vispārējais prieks noplaka, sākoties diskusijām par to, vai sportistam pienākas prēmija, ko nu ir apsolījusi valdība. Vīterotāju acu skatienam garām nepaslīdēja arī "airBaltic" šefa Martina Gausa "lielais ķēriens" - pērn nopelnīts apmēram miljons eiro.

Tviterapskats: Nila gramatika un cirks bez cirka

Dzīvnieciski rupja aizvadītā nedēļa notikumu ziņā un to, protams, apspriež arī tviterī, ne vienmēr izvēloties tos pieklājīgākos vārdus. Nedēļu noslēdz 1.aprīlis – praktiski vienīgā diena gadā, kad cilvēki kritiski novērtē tās ziņas, ko tie atrod internetā, pirms pieņemt tās kā patiesas.

Tviterapskats: Cirks pēc cirka – no mistiskās Krieviņa aiziešanas līdz jezgai par īsto cirku

Cirks pēc cirka – tā īsi var raksturot aizejošo nedēļu. Pirmais pierādījums – tā sākās ar mistiski mulsinošu valsts galvenā ierēdņa aiziešanu vai drīzāk laikam aizstaidzināšanu no amata. Īsi pēc tam, kad bija solījis ievērojamas valsts pārvaldes reformas un krietnu pārvaldes darbinieku skaita samazināšanu, pēc sarunas ar premjeru amatu pamet Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

 

Tviterapskats: Atšķirīgo viedokļu nedēļā cirks bez zvēriem

16.marta nedēļa - lai gan aizvadīta mierīgi, tai vienmēr ir savs šarms, un sociālie tīkli mums to reto iespēju ielūkoties un vismaz mēģināt saprast, kas notiek citu, atšķirīgu viedokļu paudēju galvās. Protams, arī citas aktualitātes tiek apspriestas sociālajos tīklos - gan Rīgas cirka nākotne bez dzīvniekiem, gan avioreisi no Rīgas uz Liepāju. Bet pasaulē populārākais tvīts šonedēļ nāk no burgerēstuves, kura sevi dēvē mīl dēvēt par restorānu. 

Tviterapskats: kūstošā asfalta, nodokļu dižplānu un daudzu mēru nedēļa

Marts ir klāt, un pirmie pavasara vēstneši arī – asfalts kūst kopā ar sniegu, mūzikas festivāls “Positivus” kā katru gadu paziņo, ka tajā atkal uzstāsies Elija Goldinga, Juta Strīķe iet politikā, visi steidz piedāvāt savus nodokļu izmaiņu dižplānus, bet tikmēr apzinīgākie ienākumu deklarāciju iesniedzēji uzkar sistēmu internetā.  

Tviterapskats: 30 eiro bagāžniekā, saulainais sniegputenis

Pēc stabilitātes daudzās dzīves jomās tiecamies mēs visi, tā ir drošāk, bet ja ģenerālprokurors paziņo, ka noziedzības līmenis valstī ir stabils, sirdsmieru tas nevairo. Vienlaikus tas liek vītorotājiem sarkastiski pasmaidīt, gluži kā jaunie noteikumi ceļu policistiem – tie nedrīkst makā turēt vairāk par 30 eiro. Bez ievērības sociālajos tīklos nepaliek arī saulainais sniegputenis un puteņa brīvbiļetes sabiedriskajā transportā. 

Tviterapskats: Elektriskā Grigules gripa

Vietējā tvitersfērā šonedēļ visvairāk apspriestas divas sērgas: putnu gripa un cūku mēris, kā arī atkal pieminēta Iveta Grigule, kura izstājusies no Zemnieku savienības. Nepamanīta nepalika arī lustra, kas nenoturējās pie Rīgas pils griestiem.

Tviterapskats: Nedēļa Trampa, Grigules un Loginova zīmē

Pasaules uzmanības centrā joprojām ASV prezidents Tramps. Kā nu ne, bez visiem pirmajiem lēmumiem viņš aktīvs arī tviterī: tur viņš gan risina starpvalstu attiecības – pieprasa Meksikas prezidentam samaksāt par sienas būvniecību uz robežas. Iesaistās arī mediju kritikā, pamācot televīzijas, kā par viņu pareizāk būtu stāstīt.

Tviterapskats: Kamēr bērni mirst badā...

Ko darīt, ja ārā sasnidzis sniegs un valda ziema? Protams, pārspriest visas iespējamās tēmas tviterī, neizkūņojoties no siltās mājas vai biroja. Un ar to arī šonedēļ esam nodarbojušies.

Tviterapskats: 2016.gada vērtējumi, eglītes un Porziņģis

Ir noticis brīnums. Ir retā reize, kurā vīterotāji par kādu jautājumu ir vienās domās – aizvadītais 2016.gads ir bijis slikts un neizdevies. Lai gan - prasme mums Latvijā spēt vienoties tajā, ka viss ir slikti, tomēr nav nekāds brīnums. 

Tviterapskats: Pelni putrā, reitingu glābšana un Savicka atklāsmes

Ko mēs, bērni, darīsim? Pelnu putru vārīsim. Kas to pirmo vārdu teiks, tas to putru apēdīs. Tā pirms gada par jauno valdību, sagaidot jauno gadu, tviterī teica žurnālists Ivo Leitāns. Kā redzam tagad, pravietiski vārdi sanākuši - bijis gan laiks putru vārīt, gan tagad pašiem karstu strēbt.

Jaunākie
Interesanti