Tviterapskats: Sievasmātes ballīte, bet Baibai «deputātu kvotas» netiek

Laiks patriotu nedēļas tviterapskatam. Pēc Trampa traumas jau apdzijušas, svētku noskaņa virmo gaisā. Politiķi sociālajos tīklos bārsta skaistas frāzes par labākas Latvijas kopīgu celšanu, bet to darbi ar paustajām skaistajām frāzēm nesaskan. 

Sievasmātes ballīte

Vīterotāju krustugunīs Zaļzemnieku deputāts Kārlis Seržants, kurš nedēļas nogalē Saeimas rezidencē Jūrmalā sarīkojis privātu pasākumu – sievasmātes dzimšanas dienas svinības. Ja nebūtu pinies skaidrojumos, visu aizmirsis un liedzies, un atmiņai ataustot atzinies, varbūt viņu arī vīterotāji pažēlotu, lai gan – diez vai.

Īslaicīgie atmiņas zudumi uztrauc arī Ivo Reimani:

Varbūt pamanījāt, ka galvenais satraukums un kritika izskan tikai no stiprā dzimuma. Tas mazliet mulsina Ingu Spriņķi:

Vien Gints Knoks saprot deputātu:

Ja kādu interesē, tad tviterī var atrast arī pagarāku deputāta paša skaidrojumu par notikumiem - kā viņu visi pārpratuši un ka viņš vispār ir šausmīgi labs un sirsnīgs cilvēks.

Gaitis Grūtups ‏šķiet ir pilnībā noticējis deputāta skaidrojumam un aiz līdzjūtības tik apvaicājas, lai deputāts atgādinot:

"Deputātu kvotas" Baibai netiek

Bet nav jau viņš viens tāds. Skaļi ir izskanējis gadījums par smagi slimās Baibas Barones ārstēšanu. Valsts atbalsts viņai nav paredzēts, un kā jau daudzos gadījumos, lai izdzīvotu, spiesti lūgt ziedojumus. Tikmēr deputāti dala savas budžeta kvotas, kurš nu kāršu spēles atbalstam, kurš cīņas sportam.

Greizas ir deputātu prioritātes, uzskata žurnālists Arnis Krauze:

Aija Kinca aicina beigt izlikties:

Skars secinājums ir arī Renāram Šmitiņam:

Vīterotāji par šo tematu ņemas, cik spēka, bet tukšs un kluss ir klajumā - neviens no deputātiem nav gatavs klajumam pāri ļinkāt. Līdz veselības ministre braši ziņo – nauda Baibas ārstēšanai atrasta:

Vīterotājos, protams, prieks, bet vienlaikus tie saprot, ka ne jau valsts naudu ir Baibai atvēlējusi, bet tā ir tāpat sabiedrības saziedota. 

Elegants gājiens - vērtē Normunds Namnieks:

Uz pozitīvas nots...

Bet tviterapskata noslēgumā divi cilvēki, kas patīk daudziem jau daudziem un retam ir ko sliktu par viņiem teikt. Ja saka, tad tāpat to neviens neklausās. Nedēļas prieks ir mūsu NBA zvaigzne Kristaps Porziņģis ar savu karjeras rekordu 35 punktiem spēlē.

Bet otrs nedēļas prieks ir mūsu pašu Raimonds Pauls, kurš valsts svētkos saņēmis gada rīdzinieka apbalvojumu. Uz ko viņš tviterī atrauc ar sev tipisku humoru:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti