Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: Atšķirīgo viedokļu nedēļā cirks bez zvēriem

16.marta nedēļa - lai gan aizvadīta mierīgi, tai vienmēr ir savs šarms, un sociālie tīkli mums to reto iespēju ielūkoties un vismaz mēģināt saprast, kas notiek citu, atšķirīgu viedokļu paudēju galvās. Protams, arī citas aktualitātes tiek apspriestas sociālajos tīklos - gan Rīgas cirka nākotne bez dzīvniekiem, gan avioreisi no Rīgas uz Liepāju. Bet pasaulē populārākais tvīts šonedēļ nāk no burgerēstuves, kura sevi dēvē mīl dēvēt par restorānu. 

Tviterapskats: kūstošā asfalta, nodokļu dižplānu un daudzu mēru nedēļa

Marts ir klāt, un pirmie pavasara vēstneši arī – asfalts kūst kopā ar sniegu, mūzikas festivāls “Positivus” kā katru gadu paziņo, ka tajā atkal uzstāsies Elija Goldinga, Juta Strīķe iet politikā, visi steidz piedāvāt savus nodokļu izmaiņu dižplānus, bet tikmēr apzinīgākie ienākumu deklarāciju iesniedzēji uzkar sistēmu internetā.  

Tviterapskats: 30 eiro bagāžniekā, saulainais sniegputenis

Pēc stabilitātes daudzās dzīves jomās tiecamies mēs visi, tā ir drošāk, bet ja ģenerālprokurors paziņo, ka noziedzības līmenis valstī ir stabils, sirdsmieru tas nevairo. Vienlaikus tas liek vītorotājiem sarkastiski pasmaidīt, gluži kā jaunie noteikumi ceļu policistiem – tie nedrīkst makā turēt vairāk par 30 eiro. Bez ievērības sociālajos tīklos nepaliek arī saulainais sniegputenis un puteņa brīvbiļetes sabiedriskajā transportā. 

Tviterapskats: Elektriskā Grigules gripa

Vietējā tvitersfērā šonedēļ visvairāk apspriestas divas sērgas: putnu gripa un cūku mēris, kā arī atkal pieminēta Iveta Grigule, kura izstājusies no Zemnieku savienības. Nepamanīta nepalika arī lustra, kas nenoturējās pie Rīgas pils griestiem.

Tviterapskats: Nedēļa Trampa, Grigules un Loginova zīmē

Pasaules uzmanības centrā joprojām ASV prezidents Tramps. Kā nu ne, bez visiem pirmajiem lēmumiem viņš aktīvs arī tviterī: tur viņš gan risina starpvalstu attiecības – pieprasa Meksikas prezidentam samaksāt par sienas būvniecību uz robežas. Iesaistās arī mediju kritikā, pamācot televīzijas, kā par viņu pareizāk būtu stāstīt.

Tviterapskats: Kamēr bērni mirst badā...

Ko darīt, ja ārā sasnidzis sniegs un valda ziema? Protams, pārspriest visas iespējamās tēmas tviterī, neizkūņojoties no siltās mājas vai biroja. Un ar to arī šonedēļ esam nodarbojušies.

Tviterapskats: 2016.gada vērtējumi, eglītes un Porziņģis

Ir noticis brīnums. Ir retā reize, kurā vīterotāji par kādu jautājumu ir vienās domās – aizvadītais 2016.gads ir bijis slikts un neizdevies. Lai gan - prasme mums Latvijā spēt vienoties tajā, ka viss ir slikti, tomēr nav nekāds brīnums. 

Tviterapskats: Pelni putrā, reitingu glābšana un Savicka atklāsmes

Ko mēs, bērni, darīsim? Pelnu putru vārīsim. Kas to pirmo vārdu teiks, tas to putru apēdīs. Tā pirms gada par jauno valdību, sagaidot jauno gadu, tviterī teica žurnālists Ivo Leitāns. Kā redzam tagad, pravietiski vārdi sanākuši - bijis gan laiks putru vārīt, gan tagad pašiem karstu strēbt.

Tviterapskats: Par naudu valsts budžetā, «Līvu», ministru un Ušakova kabatās

Krāšņa jo krāšņa aizvadīta nedēļa sociālajos tīklos, tik daudz tematu par kuriem izpausties gan nopietnā tonī, gan jokus plēst. Sākot jau ar budžeta pieņemšanu, deputātu kvotām mūziķiem, iesnaudušos deputātu, eiroparlamentāriešu sievu un meitu mīšana, maksātnespējas administratoru prasmēm apgūt 7 miljonus. Ja vēl ar to par maz - Nils Ušakovs šonedēļ aplūkojis premjera, ministru un deputātu algas, sašutis protams, tik piemirsis ieskatīties pats savā bankas kontā, bet tas nekas – tviterlietotāji šādos jautājumos vienmēr ir izpalīdzīgi.

Tviterapskats: Tramps, Tramps, Tramps un ķirsis uz putukrējuma kūkas

Vareni jautra nedēļa sociālajos tīklos – tam pamatā galvenokārt negaidītā Trampa uzvara ASV prezidenta vēlēšanās. Kam nu tas ir teju pasaules gals, kam izdevies vai neizdevies joks, bet, šķiet, mūsu visu krāsu un galu politiķiem amerikāņu izvēle iet pie sirds, par to sajūsmā gan nacionāli noskaņotie, gan viņu uzticamie ķīviņu biedri no Ušakova puses. 

Jaunākie
Interesanti