Tviterapskats: Kamēr bērni mirst badā...

Ko darīt, ja ārā sasnidzis sniegs un valda ziema? Protams, pārspriest visas iespējamās tēmas tviterī, neizkūņojoties no siltās mājas vai biroja. Un ar to arī šonedēļ esam nodarbojušies.

Arī šonedēļ vislielāko atbalsi guva jautājumi, kas saistīti ar mūžamājām, un šoreiz vētru tvitera ūdensglāzē saceļ ziņa par to, ka bijusī valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tikusi pie kapavietas netālu no Čakstes mūžamājām. Kā vītero Evija Unāma,

Kamēr tviteristi skaidro, vai eksprezidente ir pelnījusi vai nav pelnījusi ekskluzīvo mūžamāju pleķīti, pati Vaira Vīķe-Freiberga ilgi vārdus nemeklē un raksta

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību visiem tiem, kas uz nāvi raugās ar mūsu tautā pieņemto attieksmi, ko skaisti izsaka sekojošās divas dainas:

Ko es laba nopelnīju,
Šai saulē dzīvodama?
Vienu linu paladziņu,
Sešus dēļu gabaliņus.

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar mani izpostīt:
Dieviņš taisa zelta sētu
Apkārt manu augumiņu.

Bet tie jau nebūtu mēs, ja kapu drāma paliktu bez otrā cēliena, un pie tā savu roku vai precīzāk – rakstāmspalvu - pieliek Sandra Veinberga, publicējot viedokli ar visai skaļu virsrakstu "Bērni mirst badā un sadeg, bet eksprezidente iegūst elitāru kapa vietu".

Kāda ir cēloņsakarības ķēde, tvitera lietotājiem, īsti nav skaidrs, un tā dzimst pamelni jociņi, kuros kopā tiek sasaistītas nesasaistāmas lietas

 

 

Uz nopietnākas nots turpina Māris Luste...

Nez kā ir ar to nacionālo tizlumu, bet vienu mistēriju tvitera lietotājiem izdevās atrisināt. Kādēļ sniega tīrītāji brauc pa ielām ar paceltām lāpstām? Zanda Ozola-Balode televīzijā ir redzējusi atbildi

Atrisinājuši sniega tīrītāju noslēpumu, čivinātāji sāk satraukties par Rīgas domes satiksmes departamenta vadītāja pienākumu izpildītāja un Rīgas mēra brauciena sekām – rādās, ka kungi bija piemirsuši piesprādzēties, pirms gozēties televīzijā.

- taujā lietotājs ar segvārdu yass, piebalso Dmitrijs Golubevs:

Asinis cilvēkiem šonedēļ karsēja arī ziņas par jaunumiem kultūras jomā. Ventspils mūzikas skola jau drīz varētu tikt pie koncertērģelēm. Par vairāk nekā miljonu eiro. Zobgaļo Alberts Ziemelis:

Uz publikas sašutušajiem jautājumiem, kādēļ tieši Ventspils mūzikas skolā nepieciešamas dārgas koncertērģeles un no kurienes nauda, Kultūras ministrija atbild – tas ir ES finansējums profesionālo izglītības iestāžu modernizācijai.

Tviterapskata noslēgumā kāds tvīts, kas bieži varētu kalpot mums ikdienā. Edžus Miķelsons vītero:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti