Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: Sievietes, «Rail Baltica» un televīzijas

Sievietes, sveiktās un nesveiktās, Krievijā ielaistās un neielaistās, – un arī kā „Rail Baltica” sabiedriski apspriestās, kā televīzijai viena otrai rīta formātus zagušās – tādas, lūk, ir galvenās diskusijas sociālajos tīklos šonedēļ.

Tviterapskats: Ņemcova slepkavība pārējo padara nebūtisku

Deputāti–dzērāji, iznīcinošais progresa vilciens, televīzijas šovu apspriešana ir šīs nedēļas Latvijas tvitertelpas aktualitātes, kuras nebūtībā aizslauka piektdienas naktī notikusī Krievijas varas opozicionāra Borisa Ņemcova slepkavība.

Tvitera apskats: Ieguldījums latviskās dzīvesziņas identitātē

Šonedēļ tviterlietotāji, iespējams, pašiem nemaz nemanot, straujiem soļiem attīstīja un papildināja Latviskās dzīvesziņas identitātes satvaru, lai ko tas arī nozīmētu. Nozīmīgu idejisko pienesumu sniedza gan deputāti, gan prezidents, bet tviterlietotājiem tik vien atlika kā salikt īstos punktus uz i.  

Tviterapskats: NilLoģikas triumfs
Ir noticis apvērsums loģikas mācībā – to turpmāk dalīs trīs kategorijās: loģisks, neloģisks un Nilloģikas. Šādu gradāciju šonedēļ piedāvā tviterlietotāji un, spriežot pēc tvītu daudzuma, – pašiem un citiem patīk. Ar Nilloģiku varēs atrisināt daudz jo daudzas pašmāju un arī starptautisko attiecību problēmas.
Tviterapskats: Pilnmēness apstarota nedēļa ar ķīmiju, pētījumiem un ētiku

Pilnmēness apstarota nedēļa, kas atspoguļojas arī tvitervietnē. Atskaņas par uzņēmuma "Rīgas satiksmes" nedienām ar sadzīves ķīmijas iepirkumu sabiedriskā transporta apkopei un dīvainības ar Rīgas pašvaldībā par 35 000 eiro pasūtīto pētījumu - tas nedēļas sākumā. Nedēļas tālākajā gaitā tvittersabiedrību tracinošākais jautājums bija par Jura Vidiņa lietas izskatīšanu Ētikas komisijā un balsojumu par izslēgšanu no partijas "Vienotība".

Tviterapskats: Nekur nebraukšanas nedēļa

Tie, kas nav sociālajā tīklā "Twitter", šonedēļ ziņu par jauno pases dizainu, visticamāk, pamanīja kā īsu rakstiņu ar interesantām fotogrāfijām. Tie, kas tviterī ir, šo ziņu uztvēra kā vienu no viedokļiem bagātākajām uzskatu vētrām sociālajā tīklā. Bet tas nebija vienīgais, kas šonedēļ nodarbinājis tvitera lietotāju prātus.

Tviterapskats: Neveiklības, neērtības un viszinība

Pietiek ar trīs gudro kārtā ieceltu vīru pāris neveikliem izteikumiem, lai tvitersabiedrībai būtu ko apspriest, pašiem dalīties kastu sistēmās, gudrajos un muļķos, sievietēs un vīriešos…

Tviterapskats: Ceļi un biļetes

Kopumā tāda (ne)braucama ir aizvadītā nedēļa, jo ar transportu saistītas tēmas galvenokārt uztraukušas tviterlietotājus, sākot ar nāvīgi slidenajiem autoceļiem un beidzot ar "Rīgas satiksmes" un Rīgas domes ideju paaugstināt sabiedriskā transporta cenas.

Tvitera apskats: Vai viedokļa paušana var beigties ar administratīvo sodu?

Jaunā gada pirmā pilnā nedēļa iesākta un mums Latvijā, vismaz politiskajā līmenī, gribas domāt, ka prezidentūra Eiropas Savienības (ES) Padomē ir pats nozīmīgākais notikums mūsu atjaunotās valsts vēsturē. Tviterlietotājiem gan tā nešķiet, jo daudz plašāk Latvijas vārdu pasaulē par prezidentūrām nes sportisti un mūziķi – sākot ar operdziedātājām un beidzot ar retam zināmiem hiphopa žanra pārstāvjiem.

Tvitera apskats: Laikā, kad sākusies gastronomiskā ziema

Pirms un starp ēšanas dienām ir tikai divas darbadienas – tas ir īstais laiks, lai paziņotu jaunumus un lēmumus, kuri grūti izskaidrojami vai kurus īsti nemāk paskaidrot, un šīs nedēļas divās aktīvajās darbadienās – šādi lēmumi ir pat vairāki.

Tviterapskats: Egles, priedes, kadiķi un Ziemassvētki

Tuvojoties Ziemassvētkiem, skujkokiem pienācis tāds sarežģīts laiks – viena egle izskatās pēc dīvaina citplanētiešu kuģa, cita nemaz nav egle, „Vienotības” Priede pārprasta. Tikmēr kāds kadiķis nepelnīti cietis no bijušās Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentes – šādas un citas aktualitātes īsa kopsavilkumā rodamas šonedēļ tviterī.

Tviterapskats: Valsts svētki un traģēdijas gadadiena ar pirmo sniegu

Reti kura nedēļa ir bijusi tik bagāta ar notikumiem, kas  plaši atbalsojas arī sociālajos tīklos, kā šī. Latvijas valsts svētki 18.novembrī, kam pēc pāris dienām jau seko Zolitūdes "Maximas" traģēdijas gadadiena, kurā daba nolēma mūs iepriecināt ar pirmo sniedziņu.

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt