Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Barišņikovam pa pēdām. Interneta apskats #10
"Kultūrdevas" desmitajā interneta apskatā piefiksēti apspriestākie notikumi kultūrā. Tie ir "Lielais Kristaps" un "Staro Rīga". Par klusumu internetā sūdzēties nevar. Rīgā novērots arī Mihails Barišņikovs.
Tviterapskats: Māja arvien kuģo, bet politiķiem konvencijā rēgojas geji
Kā jau bija sagaidāms, tviteris šonedēļ vēl turpināja viļņoties par Pāvilostas novada stāvkrastā izsviesto vai jūrā tā arī nekad vēl neiesviesto kuģi, kas pēc skata vairāk atgādina tipisku vasarnīcu. Taču mēs jau esam pieraduši, ka tipiskas lietas var radīt netipiskas sekas. Piemēram, kad baznīca diktē kuslo politiķu dienaskārtību.
Tviterapskats: Gaišreģe Barča, tviterballes atskaņas un māja bez kuģa
No tādiem puslīdz valstiski izskanējušākiem notikumiem šo tviternedēļu sildīt sāka politiķes Tatjanas Ždanokas paziņojums, ka viņa noliks savas vieglās dienas Eiropas Parlamentā un rudenī nāks beidzot ieviest kārtību pašmāju parlamentā, kā arī Rīgas domes puslēmums Āgenskalna tirgus atdzimšanu uzticēt privātam investoram trīsdesmit gadu nomā. Bet īstais tviterkarstums sākās otrdienas rītā.
Tvitergads: Baroniela, oligarhi, zvēri cirkā un cirks bez zvēriem Saeimā
Grūti izmērīt, kuras vētras aizvadāmajā gadā visvairāk plosījušas mūsu tviterpasauli, bet diezgan droši, ka līdzīgi kā dzīvē arī vīterotāji visbiežāk tērzējuši par laikapstākļiem un gadalaikiem. Katram taču jāpalielās ar pirmo sniegu, pirmo pieneni vai pirmo beku. Bet tviteris atšķirībā no citiem sociālajiem tīkliem nav tikai vietne, kurā dižoties pozitīvā gaismā. Bieži vien sanāk arī plēšanās un gaušanās. Piemēram, par mūžam nebeidzamo Rīgas centra Baronielu.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt