Tviterapskats: Beigtais nodokļu zirgs un dzīvais Elīzas gulbis

Ja nu kāds cerēja uz mierīgu un rāmu gada nogali - velti! Amerikāņu kalniņi būtu vēl pieticīgs veids, kā raksturot šonedēļ Latvijā notiekošo nodokļu jomā. Pār izmaiņām mikrouzņēmumu nodoklī, obligātajās sociālajās iemaksās vispirms gāzās kritikas vētra, un tad premjers nolēma: trīs nedēļas pirms spēkā stāšanās – atcelsim un mainīsim!

Tviterī to vislabāk raksturo KM:

Bet Kristīne Zamurajeva tviterī raksta:

Tvitera īsie 140 zīmju ieraksti ir kā radīti sarkastiski indīgiem komentāriem par valdības un Saeimas spējām, ja reiz nodokļu izmaiņas ir jāveic pašā pēdējā brīdī.  Un čivinātāji neliek vilties – sarkasma netrūkst.

Bet Kristaps Sils rosina veidu, kā patiešām panākt, lai nodokļu izmaiņas Latvijā pielavītos patiesi pēdējā mirklī. Viņš tvīto:

Diskusijas par un ap nodokļiem dod iespēju arī parunāt par uzņēmējdarbību Latvijā. Normunds Bergs, "SAF tehnika" valdes priekšsēdētājs, ietvīto:

Un atbildes ilgi nav jāgaida:

Bizness tas nav, bet izdzīvošana gan. Normundam Bergam atbild Valkas mērs Vents Armands Krauklis. Parunājušies par cenām frizierim Rīgā un Valkā, kungi noskaidro, ka Valkā ar visu odekolonu frizierēšanās izmaksā trīs eiro:

Pavisam citu iemeslu uzņēmēju nedienām saskatījis tvitera lietotājs ar segvārdu Yass. Viņš čivina:

Nodokļi, protams, tāpat kā nāve, ir neizbēgami. Bet dzīve jau nav tikai nodokļi vien. Un arī tviterī citu tēmu šonedēļ pieticis.

Nedēļas sākumā tviterī pašķīda dzirksteles kultūras jomā:

Teātra kritiķe Silvija Radzobe gan neatklāj, kas par režisoru un kas par izrādi, bet tas tviteri ilgi neaizkavē un stāsts atklājas pilnībā. Beigās režisors Vladislavs Nastavševs pat ieliek tviterī kritiķei sūtīto īsziņu ekrānšāviņus. Tā teikt, lai katrs redz – kas tur diktēts vai draudēts. 

Tā drāmu komentē Zanda Seņkova.

Daudz arī šonedēļ kņadas ap dažādām viltusziņām, kas ar šokējošiem, bet nepatiesiem virsrakstiem vilina ļaudis. Kamēr vieni skaidro, kā atpazīt ziņu, kam var ticēt, no tādas, kas izzīsta no pirksta, Elīna Kursīte dalās ar foto: 

Bet noslēgumā – par kādu pārpratumu. Rīgā cilvēki gulbi notur par kailu vīrieti un izsauc policiju. Tviterim šī ziņa ir kā medusmaize. Pasaku "Elīza un mežagulbji" atceras un tvīto Edijs Majors:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti