Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: Svētā tāfele Pļaviņās un nacionālu lidaparātu lūkošanās Tatros

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka šķietami vienkārša situācija gluži kā sniegapika, veļoties no kalna, kļūst nevaldāma un dramatiska? Daudziem tvitera lietotājiem šāda iespēja radās pirms dažām dienām un par to – tviterapskata sākumā, pirms pievēršamies tādām jau tradicionālām tēmām kā "airBaltic" un politiķi vai sirdi sildošākiem jautājumiem par to, kā valsts svētkus svinēja vīterotāji.

Tviterapskats: Sēnes un aizmirstais miljons

Nauda, nauda, nauda un sēnes, sēnes, sēnes ir nedēļas aktualitātes tviterī. Bez sēnes tu esi nekas, būt bez sēnes ir vēl trakāk nekā aizmirst miljonu. Ar vai bez miljona un sēnēm - tauta noteikti būtu laimīgāka, ja deputāti tiktu iesaldēti – šī ir tikai daļa no atziņām sociālajos tīklos šonedēļ.

Tviterapskats: Konstitucionālā bēgļu krīze un brīvpusdienas

Konstitucionāla valdības krīze jeb vienkārši klaja nespēja pieņemt lēmumus bēgļu jautājumā pašiem kļūstot par bēgļiem, bēgot no atbildības – aptuveni tā var raksturot nedēļu politikā. Tam gan patiesi, gan ironizējot jūt līdzi arī tviterī. 

Tviterapskats: Bēgļi, basketbols, korupcija un, protams, Rainis

Interneta komentāri ir domāti, lai tos rakstītu, nevis lasītu - šonedēļ viedi tviterī saka Latvijas sociālā tīkla "Draugiem.lv" pārstāvis Guntars Meluškāns. Tomēr katru svētdienas rītu Latvijas Radio stāsta, ko tad tviterlietotāji šajā nedēļā domā par aktualitātēm. Bēgļi, basketbols, korupcija un Rainis ir šīs rudenīgi lietainās nedēļas apspriestākie temati sociālajos tīklos.

Tviterapskats: Neiecietība, nodevēju meklēšana, panika un kritika

Neiecietība, nodevēju meklēšana, panika. Nacionālisma izrādīšana un citu nacionālā patriotisma svēršana ir nedēļas pamanāmākās tviternodarbes sociālajos tīklos. Pie kritikas beidzot tiek arī jaunievēlētais prezidents Raimonds Vējonis – muzikālās gaumes dēļ viņu daļa tivterlietotāju pasludina teju par valsts ienaidnieku un nodevēju.

Tviterapskats: Par konsekvencēm un to, kas ir ārpus labā un ļaunā

Skolēnu dziesmu un deju svētku pozitīvās un negatīvās atskaņas, maigie sodi pedofiliem, kā arī aktuālā un permanentā fona troksni nodrošinošā un sašutumu raisošā restorāna “Kleever” nosaukuma lieta ir tvitera apspriestākie temati. Tam visam klāt vēl nāca nedēļas noslēgumā “Prāta vētras” uzstāšanās Krievijā.

Bērnu ģībšana svētkos uzjundī sociālos tīklus

Līdz ar bērnu ģībšanu Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā pāri visnotaļ pozitīvo svētku atmosfērai sāka velties kritikas vilnis. Gan vecāki, gan paši  dalībnieki raksta par milzīgo slodzi, mēģinājumu grafiku un par ēdināšanu, kas bijusi nepietiekama, ņemot vērā bērnu fizisko noslogotību. Nu tam pievienojās neizpratne par gājiena atcelšanu un pārdomas par šo svētku būtību.

Tviterapskats: Lietus un Vējonis, #DzSv prieks un satraukums

Sākot ar lietu un vēju aiz loga un Vējoni prezidenta amatā līdz atlaišanām un pat restorāna nosaukumu - šāda tvitera lietotājiem bijusi šī nedēļa. Tomēr tam visam pāri Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kurus pavada līksmība un smaidi, arī pārpūle un ģīboņi.

Tviterapskats: Karstums, Grieķija, NEPLP un Imants Kalniņš

Karstums un vasara Latvijā? Tas tviterlietotājiem ir kaut kas jauns, un viņi mēģina rast kādus racionālus izskaidrojumus. Arī Grieķija, mediju uzraudzīšana un Imants Kalniņš ir visvairāk apspriestie temati šajā vasarīgajā nedēļā.  

Jaunākie
Interesanti