Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: Par uzvarām un zaudējumiem, tumsonību un Eirovīziju

Nedēļu sākām ar nīsto Uzvaras dienu un tā arī to pavadījām bez uzvarām hokeja laukumos un Tieslietu ministrijas gaiteņos. Nacionālais sporta veids tviterī – Eirovīzijas komentēšana gan nelika vilties un, kā jau daudzi juta, – Justs finālā tika.

Tviterapskats: Kurš ir Ušakovs, kurš ir bibliotekārs un kad jāpilda mājasdarbi?

Ko drīkst un ko nedrīkst darīt svētdienās? Vai bibliotēka mājās ir apkaunojums un iemesls apsmiešanai? Vai skolēniem ir jāmācās smagi un daudz, vai tomēr tiem pienākas arī nedaudz bērnības, vai var tikt ārā no bedres, turpinot rakt? Šādi un citādi eksistenciāli un filozofiski jautājumi nodarbina pavasarīgos tviterprātus.  

Tviterapskats: Politiķu digitālie neceļi

Ne pārāk veiksmīga nedēļa tviterī izvērsās Rīgas mēram Nilam Ušakovam. Pašā nedēļas sākumā čivinātāju prātus nodarbina Barona ielas remonta līkloči. Par tiem Ušakovs šonedēļ klusē, bet pārējam tviterim ir ko teikt.

Tviterapskats: Kebabi, biezpienmaize un parlamentārais tvitersekretārs

Diviem politiski aktīviem cilvēkiem šonedēļ ļoti, ļoti gribējās nokļūt tviterapskatā, un viņi darīja visu, lai izceltos, pat nebaidījās izskatīties muļķīgi. Par to, protams, tiks atalgoti ar to godu. Bet pat bez šo divu atšķirīga kalibra kumēdiņu taisītāju izrādēm arī citas aktualitātes lika iesvilties tviterlietotājiem.

Tviterapskats: Reto notikumu nedēļa

Šī nedēļa bijusi darbīga – ne tikai gaidīts pavasaris un pavadīta it kā liekā 29.februāra diena, bet arī veidots Valsts ieņēmumu dienesta melnais saraksts un bez licences palikusi kāda banka, un par to visu cilvēki arī sprieda tviterī. 

Tviterapskats: Nesaprotamā Vīriešu diena un plastmasas šokolāde

Šajā nedēļā iekrita viens visai pretrunīgs datums – 23. februāris. Dažu acīs – Vīriešu diena, citu – Padomju armijas svētki. Pirmajiem tviterī bija iespēja izmantot dažnedažādos īpašos piedāvājumus un iepriecināt savus vīriešus ar, piemēram, peintbola spēli, otrajiem – iespēja kritizēt pirmos.

Tviterapskats: Lepnums, ledū kaltā Rīga un citas slidenās tēmas

Panākumu bagāta nedēļa padevusies, un iemesls justies lepniem par tautiešu panākumiem mums ir gan „Grammy” mūzikas balva, gan četrkārtējs pasaules čempions - ledus renes karalis. Tomēr netrūka arī citu slidenu tematu, ko apspriest tviterlietotājiem.

Tviterapskats: Slidenā bulciņu jaunministrija

Aizejošajā nedēļā vienam valdībveidošanas jaunumam izdevās uzšķilt jaunrades dzirksti mikroblogošanas plašumos. Otrs aktuālais temats - pēkšņais atkusnis.

Tviterapskats: «Kristaps Porzingis #NBAvote», Raimonds Pauls un «puteņa biļetes»

Ja šonedēļ mēģinājāt ieiet tviterī un atrast tur ko interesantu, oriģinālu un radošu par notikumiem Latvijā un pasaulē, tas bija daudz grūtāk nekā citkārt, jo, kā sarunā izteicās viena mana paziņa, es šonedēļ arī varu uztaisīt tviterapskatu, jo zinu, ko visi runā tviterī, pat tajā neieskatoties. Vienu un to pašu - Kristaps Porzingis #NBAvote ar pāris variācijām par tēmu, protams. 

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt