Tviterapskats: Bēgošā jūra, nelaimīgās olas un izbrāķētie kandidāti

Pirmais sniegs un aizbēgusī jūra ir nedēļas skaistākās aktivitātes sociālajos tīklos, taču bez uzmanības nepaliek arī „Suņu būdas” drāma pāris kaulu dēļ, novārdzinātas vistas un izbrāķētie KNAB vadītāja kandidāti. 

Sākot ar skaisto - nedēļas sākumā cilvēki drūzmējās jūras tuvumā, kur vēji aizpūtuši ūdeni, atsedzot skaistus skatus. Tikmēr pārējā Latvijā uzsniga pirmais sniegs. Priekšstatu par garām palaisto skaistumu iespējams gūt, raugoties sociālajos tīklos ievietotajās bildēs. To tur netrūkst  - labākas un sliktākas kvalitātes. Atliek tik pameklēt ar vārdiem "sniegs", "jūra", "Kolka" vai kādu citas piejūras vietas vārdu.

Pāragri uzsnigušajā sniegā, protams, nav grūti latviskajam garam atbilstoši sameklēt negatīvo, grūtāk ir ar jūru. Tomēr joku konts Aleksandrs NEživijs to spēj:

Ne tik skaisti skati, kā pie jūras, šonedēļ redzami dzīvnieku aizstāvju sarūpētos video no "Balticovo" vistu fermām. Sašutuši par putnu turēšanas apstākļiem, netrūkst tādu, kuri sauc pēc "Balticovo" olu boikota.

Savukārt N.R. ‏(@normis) aicina saglabāt vēsu prātu:

Ivars Motivāns arī aicina nepārsteigties, ironiski sakot:

Mums pēdējā laikā daudz kas ir jāglābj, daudziem vēl svaigā atmiņā pirms nedēļas glābtais uzņēmums „Dzintars”. Tādēļ Edgars Eglītis aicina:

Grūtībās nonākusi arī "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca". Ņemot vērā ''Balticovo'' un ''Dzintara'' nedienas, tviterlietotājs Miks lūdz atbalstīt arī to:

Redzamāks pēdējā laikā ir palicis arī KNAB darbs, vismaz skaļāki paziņojumi. Viens no pēdējiem ir par Barona ielas remontu uzsākts kriminālprocess. Ir divas versijas, kā attīstīsies tālākie notikumi, vīpsnā tviterlietotāji, paužot skepsi par kvalitatīvu KNAB darbu. Labākais, ko KNAB varētu paveikt, ir:

Savukārt Viesturs Krūmiņliepa prognozē, ka tiks veikta mūsu valstī unikāla metode problēmu risināšanā:

Diez vai ko labāku ar sagaidīsim, jo brāķis izrādījies arī konkurss uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatu – no desmit kandidātiem neder neviens. Bet vismaz viens ir pateikts skaidri – KNAB būs jauns vadītājs. Nellija Ločmele priecājas:

Tviterlietotāja Martas tante šonedēļ dzied:

4 sveces ar tumsu runā;
4 valdes locekļi laižas.
4 kaimiņi kaili -
peldēties bri-a-a-a-a-an...
(meldiņš trad.)

Ar tādu kā labpatiku vīterotāji pavada ziņa, ka Artusa Kaimiņa nesen dibinātā partija sāk jukt – to pametuši vai grasās darīt Ilmārs Poikāns, Marita Eisaka, Uldis Neilands un Armands Kincs. Kurš nu nespēj turēt smieklus, kurš atviegloti nopūšas, bet tviterī vislielākās gaviles un apsveikumi Neo jeb Ilmāram Poikānam.

Arī tautai tuvāki un aktuālāki lēmumi šonedēļ Saeimā tiek pieņemti – ir sperts vēl viens solis tuvāk divu litru alus pudeļu aizliegšanai. Jau no sākta gala vīterotāji par šo ideju vīpsnā, saprotot, ka ne jau tilpumā ir problēma.

Bet varbūt viss ir daudz sarežģītāk un vienkāršāk nekā šķiet, prāto uzņēmējs Pāvils Jurjāns (@PavilsJurjans). Viņš dod mājienus par to, ka deputāti šādi cenšas pamudināt divlitrīgo alu ražotājus nākt pie tiem ar piedāvājumiem, varbūt arī ziedojumiem attiecīgajām partijām. Un tad jau, ja sadarbība būs veiksmīga, tad pēc kopīgas iestiprināšanās pirtī alkohola tirgotāji ar deputātiem vienosies, ka divlitreņu aizliegumu mīkstinās uz divriteņu aizliegumu.

Bet tviterapskata noslēgumā par tvitera un citu sociālo tīklu loterijām. Vai ik dienu redzam tādus tvītus kā "pārpublicē šo un seko mums un laimē to un to". Līdzīgi vēstījumi sastopami arī "Facebook" un Draugiem.lv . Kādu tās kaitina, citi tās aktīvi pārsūta visiem saviem draugiem cerībā tikt pie laimesta. Dažas ir īstas, dažas neīstas, dažas ar labiem, dažas ne tik labiem mērķiem.

Kāda ir iespēja šādos konkursos uzvarēt? Tviterlietotājs Hanters Skots (@hunterscott) to pirms gada nolēma pārbaudīt. Uzbūvējis datorprogrammu, kura automātiski atpazīst šādus tvītos un piedalās izlozēs. Rezultāts – deviņu mēnešu laikā viņš ir uzvarējis vidēji četros konkursos dienā, bet te jāņem vērā, ka datorprogramma piedalījusies apmēram 165 000 konkursu. Sanāk – vidēji uzvarēts ir katrs 165.

Pārsvarā Hanters ir ieguvis savā īpašumā ļoti daudz drazas, no kurām lauvas tiesa līdz viņam tā arī nenonāca.

Bet vai jūsu draugi ir gatavi paciest 165 šādus konkursu ziņojumus no jums, lai jūs iegūtu vienu balvu? Tviterapskata ieteikums – izveidojiet sev atsevišķu loteriju kontu, no kura loterijās piedalīties uz nebēdu, bet savu īsto tviterkontu turiet tīru aiz cieņas pret tiem, kas jums seko un kam interesē jūsu domas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti