Ārpus ētera / Tvitera apskats
«Soči 2014» sociālajos tīklos: Aizmirstiet Čaku Norisu!

Hokejs, hokejs un vēlreiz hokejs. Tas, protams, ir bijis galvenais sporta temats vakar sociālo tīklu vidē. Tam par pierādījumu arī 5 pieminētākie (trending) vārdi tviterī, kuri visi bijuši saistīti ar notikušo hokeja spēli. Taču vēl pirms hokeja un lieliskās uzvaras pār Šveici - arī par dažiem citiem ierakstiem.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Miglas un lāči

„Kā pa miglu, mani starti iet, kā pa miglu, kas nekad nepāriet”, ar šādiem čivinātāja Kalvja vārdiem, nedaudz pieslīpējot slaveno Ilmāra Dzeņa dziesmu, varētu īsumā raksturot vakardienu olimpiskajās spēlēs un sociālajos tīklos.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Dažādās versijas

Sākusies sacensību pēdējā nedēļa, kas nozīmē fināla sacensību sākšanos tādās disciplīnās kā hokejā, kērlingā, bobslejā un citās. Taču arī, protams, vakar Sočos norisinājušās dažādas disciplīnas, tostarp sacensības sākuši mūsu bobslejisti. Sākums ļoti cienījams, taču jāatzīst, ka bobslejisti vakar nebija galvenā tēma sociālajos tīklos. Tas bija skeletons.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Lielais atbalsts

Jau sajukuši rēķini, kura spēļu diena aizvadīta olimpiskajās spēlēs. Taču esam pāri pusei, un mums vēl priekšā pēdējā spēļu nedēļa. Tāpat kā televīzijas un radio turpina nodrošināt spēļu pārraides un reportāžas, arī sociālie tīkli turpina par tām rakstīt. Uzmanība vakar galvenokārt pievērsta trim lietām – mūsu kamaniņu braucēju sagaidīšanai lidostā Rīga, skeletonam un, protams, hokejam. Taču par visu pēc kārtas.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Bronza!

Spēļu piektā sacensību diena nesusi pilnu emociju gammu. No lieliem priekiem par pirmo medaļu līdz tikpat šokējošam un pat negaidītam iznākumam hokeja mača izskaņā.

Tviterapskats: par samērīšanos…

Kurš gan bērnībā nav samērījies? Kurš ātrāks, lecīgāks, kurš smagāks. kurš pirmais līdz krustojumam un atpakaļ? Kam tālākais un precīzākais spļāviens, kuram no puikām garākas un taisnākas matu cirtas un tamlīdzīgi. Pēc tam jau tāpat vien turpinām dzīves laikā dažādi samērīties un lielīties. Izņēmums nav arī sociālie tīkli - kuram vairāk sekotāju, kuram vairāk bezjēdzīgu un kam jēdzīgu tvītu?

Tviterapskats: Topošā valdība, grāmatu ķēde un ziema ir klāt

Streļčenoks, Juta Strīķe, „studenti arī jūt striķi, jo sesijas pēdējie metri”. Dažiem kilometri. Valdību veidojot, tviterī aizstāv tvītministrus. Parādās arī ziemai raksturīgas problēmas, temati un jautājumi. Un, protams, tie kas ikdienā regulāri lasa, jo īpaši sociālos tīklus, – vēlas izteikties par sestdien notikušo grāmatu ķēdi.

Tvītos - valdības tapšana un ziemas gaidas

Kas stāv aiz Straujumas, kādas krāsas mati un kāda hūtes? Vai ir pieklājīgi premjeras amata kandidāti saukt par tanti? Un kā izveidot valdību - tie ir temati, kas nodarbina šonedēļ tviterlietotāju prātus un domas. Vēl protams, joprojām tiek gaidīta ziema, un līdz ar eiro ieviešanu  atklājas arī kādi līdz šim neapzināti ekonomikas teorijas fenomeni un atklājumi.

Jaunākie
Interesanti