Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: Eiroparlamenta vēlēšanas un Sandis Ozoliņš

Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas tā kā būtu pārdzīvotas. Pagājusi gan tikai nedēļa, bet ar rezultātiem aprasts, un jau ar nelielu riebuma sajūtu dziļi sirdī ar nepacietīgu aizrautību varam sākt gaidīt Saeimas vēlēšanas, protams, ja vien jūsu vienīgais personas eksistences apliecinošais dokuments nav elektroniskā identifikācijas karte. Tā no dalības pasākumā atbrīvo. Sportiski politiskās dzīves jaunumi un EP vēlēšanu rezultātu modificēšana bija vadošie nedēļas sarunu temati tviterī.

Tviterapskats: Karstais hokejs un vēlēšanas

Karsts, karsts, karsts - tāds noskaņojums šonedēļ valdīja ne tikai ārā, bet arī sociālajos tīklos. Nedēļas sākumā diskusijām vārīties lika hokejs un notikumi ap to, bet nedēļai tuvojoties tās beigām, arvien vairāk prātus nodarbināja vēlēšanas un karstuma rekordi.

Tviterapskats: Skolotāju mītiņš, Lemberga ielasmeitas un hokeja pavasaris

Dienas kļūst saulainākas, hokejistu sniegums pasaules čempionātā priecē un tviterlietotājiem prāts nesas uz jokiem - tie ir tik labā garastāvoklī, ka politiskā aģitācija tos  vairāk izklaidē nekā garlaiko, un, ja tam visam papildus - mazā auguma lielais Ventspils vīrs izrunājas - jautrība garantēta.

Tviterapskats: Eirovīzija un 9.maijs

Eirovīzija un 9.maijs ir apspriestākie temati aizvadītajā darba nedēļā sociālajā medijā tviterī, tik aktuāli, ka pat KNAB - komēdiju jeb novērošanas un atražošanas biroja kaislības šonedēļ tviterlietotāju uzmanību nepiesaista. 

Tviterapskats: KNAB komēdija, «Maximas» skrūves un intervija ar Repši

Darbīga bijusi īsā darba nedēļa, un teju katrai dienai pa savai aktualitātei, ko tviterlietotājiem apspriest. Ukrainas notikumus, lai gan tie ne mazāk aktuāli, šoreiz apejot un izlaižot - galvenās apspriežamās tēmas ir KNAB jeb komēdiju novērošanas un atražošanas biroja aktualitātes, "Maximas" lielveikala nepareizās skrūves un arī  intervija ar, kā viņu dēvē tviterī - marsieti/citplanētieti - Einaru Repši Latvijas Televīzijas ēterā. 

Tviterapskats: Iesalnieka dzimstība, Ušakova sievas un Grigule - kura gan cita

Pavasarīgas noskaņas joprojām valda tviterī, tiek spriests par dzimstības rādītāju pozitīvajām tendencēm un meklēts, kuru īstais nopelns tad nu tas ir. Un lai gan dažas amatpersonas saka, ka vajadzētu nopietni papētīt, kā un kāpēc dzimst bērni, lai viss ir skaidrs, daļa jau sauc - galvenais bērna radīšanas procesā ir ultimāts. Politologiem joprojām aktuāla ir Nila Ušakova sievu mainīšanas lieta, bet Ivetas Grigules brīnumainās pārvērtības iedvesmo radošākos prātus izdaiļot un vēl papildināt viņas jaunās vides reklāmas.

Tviterapskats: Domburšovs, komiķi, valodnieki un atkal prezidents

Sociālajā tīklā „Twitter” šonedēļ topā televīzijas raidījumu apspriešana - tiek novērtēta arī Dombura atgriešanās TV ekrānā, un cilvēki vēlas, lai ekrānā parādītos arī kas vēl stiprāks. Tāpat tiek skaidrots, vai komiķu izraidīšana no valsts ir prātīga doma.

Tviterapskats: Prezidenti un augu maisījumi

Prezidenti un augu maisījumi joprojām populārāko tematu topā sociālajos medijos. Vieni salīdzini, kurš labāks prezidents - Vaira Vīķe Freiberga vai Andris Bērziņš, citi publiski izrādās un veic eksperimentus ar augu maisījumiem jeb "spaisiem".

Tviterapskats: Uzmanības centrā Valsts prezidents Andris Bērziņš

Kategorijā - visvairāk apčivinātais prezidents - uzvarētu mūsu Andris Bērziņš, viņa izteikumi jau kārtējo reizi izpelnās tviterlietotāju uzmanību - patiesas dusmas, pat nāves draudus, lūgumus Saeimas deputātiem līdz vēlēšanām tomēr paveikt kādu svētīgu darbu, protams arī asprātību netrūkst. Pārsvarā pēdējās nedēļas lielākā daļu aktualitāšu neizbēg no Ukrainas notikumu konteksta, tomēr ir arī tādas.

Tviterapskats: Krīze Ukrainā, kritizētie prezidenti un 8.marta tulpes

Ukrainas krīze, protams, ir centrālais temats sociālajos tīklos. Vieta kur daudzi smeļas aktuālākas ziņas par notikumiem Ukrainā, izsaka savu viedokli un pārpublicē citu teiktās domas un jaunumus. Arī žurnālisti tviterī bieži publicē pirmos jaunumus, kas tikai pēc tam nonāk tradicionālo mediju - laikrakstu lapās, televīzijas pārraidēs un radio sižetos. 

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Kopsavilkums

22. ziemas olimpiskās spēles Sočos tuvojas savam noslēgumam, un arī jūs noteikti atzīsiet – kas par sporta un emociju piepildītām divām nedēļām tās bijušas! Tās aizrāva visus – sākot ar skolēniem un beidzot ar cilvēkiem, kuri ikdienā ar sportu ir uz „Jūs”.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Latvijas sapņu komanda

Šoreiz olimpiskajā sociālo mediju apskatā par... uzminējāt - hokeju! Latvija trendingo pasaulē, Kristera Gudļevska lieliskais sniegums, čivinātāju un interneta lietotāju asprātības Vikipēdijā, kā arī fanu emocijas.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Aizmirstiet Čaku Norisu!

Hokejs, hokejs un vēlreiz hokejs. Tas, protams, ir bijis galvenais sporta temats vakar sociālo tīklu vidē. Tam par pierādījumu arī 5 pieminētākie (trending) vārdi tviterī, kuri visi bijuši saistīti ar notikušo hokeja spēli. Taču vēl pirms hokeja un lieliskās uzvaras pār Šveici - arī par dažiem citiem ierakstiem.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Miglas un lāči

„Kā pa miglu, mani starti iet, kā pa miglu, kas nekad nepāriet”, ar šādiem čivinātāja Kalvja vārdiem, nedaudz pieslīpējot slaveno Ilmāra Dzeņa dziesmu, varētu īsumā raksturot vakardienu olimpiskajās spēlēs un sociālajos tīklos.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Dažādās versijas

Sākusies sacensību pēdējā nedēļa, kas nozīmē fināla sacensību sākšanos tādās disciplīnās kā hokejā, kērlingā, bobslejā un citās. Taču arī, protams, vakar Sočos norisinājušās dažādas disciplīnas, tostarp sacensības sākuši mūsu bobslejisti. Sākums ļoti cienījams, taču jāatzīst, ka bobslejisti vakar nebija galvenā tēma sociālajos tīklos. Tas bija skeletons.

«Soči 2014» sociālajos tīklos: Lielais atbalsts

Jau sajukuši rēķini, kura spēļu diena aizvadīta olimpiskajās spēlēs. Taču esam pāri pusei, un mums vēl priekšā pēdējā spēļu nedēļa. Tāpat kā televīzijas un radio turpina nodrošināt spēļu pārraides un reportāžas, arī sociālie tīkli turpina par tām rakstīt. Uzmanība vakar galvenokārt pievērsta trim lietām – mūsu kamaniņu braucēju sagaidīšanai lidostā Rīga, skeletonam un, protams, hokejam. Taču par visu pēc kārtas.

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt