Tviterī spriež linča tiesu un neaizmirst mikrouzņēmuma nodokli

Sociālajos tīklos klāt ir tas tradicionālais laiks, kurā varam aplūkot neskaitāmas izpušķotas egles, bērnus zem eglītēm, kaķus zem eglītēm, eglītes zem kaķiem,piparkūku cepšanas un tamlīdzīgs svētkiem atbilstošas ainiņas.

Šogad bilžu kolāžām klāt nāk arī egles meklējumos uzietā Ziemassvētku sēņu raža, bet par apspriestāko tematu un bildi kļūst kādas mednieces neapdomīgi izliktā trofeja internetā. Viņa lielās ar savu pirmo medījumu un līdz šim vienīgo šāvienu pa zvēru kolektīvajās medībās. Mastā bija ielenkta lūšu mamma ar mazajiem. Mazie palika nenomedīti, bet lūsene nāca tieši man pretī… ieraksts ilustrēts arī ar bildi, kur redzams gan cēlais nomedītais zvērs, gan pati medniece.

Tvītu linčas mednieci nesaudzē, vairākums uzskata, ka medniece rīkojusies nežēlīgi un neētiski, daži viedokļi jau robežojas ar tiešiem draudiem medniecei un viņas ģimenei. Iekarst arī rakstniece Dace Rukšāne, kura nominē šāvēju gada Necilvēka balvai. Likumi nekādi nav pārkāpti skaidro par medībām zinošāki cilvēki, tomēr – atstāt mazuļus vienus pašus gluži ētiski nav.

Vērojot linčošanu un sacelto traci - Viesturs Ķerus aizdomājas, ka ‏@VKerus viņu, kā nemednieku, uztrauc viena atšķirība starp medniekiem un to pretiniekiem: neesmu redzējis, ka mednieks aicinātu nošaut citādi domājošos.

Arī žurnāliste Inga Spriņķe ‏@IngaSPR lasa sašutuma tvītus, un viņai tā vien gribas pajautāt, kas ir humānāk - anonīmi atstāt glābējsilītē zīdaini vai nošaut lūseni atļautās medībās?

Toties medniecei lielu paldies noteikti ir gatavi teikt Saeimas deputāti un arī finanšu ministre Reizniece-Ozola, protams, ne publiski, jo vienā mirklī viņu sastrādātās nodokļu putras strēbšanas pasākumi - mikronodokļu izmaiņas – palika lūšu tēmas ēnā.

Ministre – pat izglābta divreiz, jo Lūšu medību karsonī nepamanīts palicis Reiznieces nodarījums leopardiem. Uz to norāda Haris ‏@akmens savam tvītam pievienojot ministres bildi no sporta balvu pasniegšanas ceremonijas, kur tā redzama leoparda ādas imitācijas kostīmiņā.

Šis izstrādājums varot aizskart tikai leopardu jūtas, smaida vīterotāja Linda Z @juceklis, bet Reinis Ceplis ‏@Reinisceplis vērtē, ka tā ir godīga nodokļu maksātāja āda.

Lai gan jau noguruši, nespējot izsekot līdzi visām izmaiņām un politiskajiem tango soļiem – no tvitera nav pazudusi arī uzmanība mikronodokļu izmaiņām.

Izmaiņām intensīvi seko līdzi tviterlietotāja Poseidons ‏@erbe_kurpe un viņa piefiksējusi, ka

Lai atsvaidzinātu sabiedrības uzmanību - Ivars Svilāns ierosina.

Toties, ja kādam patiešām ir pamats piktoties uz Lūšu mednieci, tad tā ir Sandra no Dueta Sandra. Jaunumiem no grupas bija ļoti labs potenciāls kļūt par apspriestāko tematu šonedēļ, jo ne jau katru dienu "Duetu Sandra" pamet Sandra. Guntars Meluškāns ‏@GMeluskans saka

Sanda Dejus tikmēr mierina, ka ‏"gan jau drīz būs atpakaļ. Un būšot arī atgriešanās tūre".

Kā panākt to, lai ziemassvētkos tomēr būtu sniegs – šādi jautājumi un lūgumi arī tviterī nav retums un nākamajam gadam – jums iespējams noderēs ‏@Zmeycharauski ieteikums – "Sāciet dzīvot pēc Vecā kalendāra, 13 dienas vēlāk, tad gan Jāņos būtu silti un nelīs, gan Ziemassvētkos sniegs".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti