Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tvitera apskats: Laikā, kad sākusies gastronomiskā ziema

Pirms un starp ēšanas dienām ir tikai divas darbadienas – tas ir īstais laiks, lai paziņotu jaunumus un lēmumus, kuri grūti izskaidrojami vai kurus īsti nemāk paskaidrot, un šīs nedēļas divās aktīvajās darbadienās – šādi lēmumi ir pat vairāki.

Tviterapskats: Egles, priedes, kadiķi un Ziemassvētki

Tuvojoties Ziemassvētkiem, skujkokiem pienācis tāds sarežģīts laiks – viena egle izskatās pēc dīvaina citplanētiešu kuģa, cita nemaz nav egle, „Vienotības” Priede pārprasta. Tikmēr kāds kadiķis nepelnīti cietis no bijušās Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentes – šādas un citas aktualitātes īsa kopsavilkumā rodamas šonedēļ tviterī.

Tviterapskats: Valsts svētki un traģēdijas gadadiena ar pirmo sniegu

Reti kura nedēļa ir bijusi tik bagāta ar notikumiem, kas  plaši atbalsojas arī sociālajos tīklos, kā šī. Latvijas valsts svētki 18.novembrī, kam pēc pāris dienām jau seko Zolitūdes "Maximas" traģēdijas gadadiena, kurā daba nolēma mūs iepriecināt ar pirmo sniedziņu.

Tviterapskats: Ministru kandidāti un ministru algas

Ziņās jau dzirdam un redzam - ar to jaunās valdības tapināšanu no vecajiem viedajiem neiet tik raiti kā varētu vēlēties. Ir tādas ministrijas ko gatavi vadīt visi politiķi, un ir tādas, kurām profesionāļus nevarot atrast. 

Tvitera apskats: Septiņas dienas pēc vēlēšanām

Septiņas dienas kopš Saeimas vēlēšanām pagājušas. To laikā sociālo tīklu eksperti komentējuši, ka sabiedrība kļūst gudrāka un tautai var aizvien vairāk un vairāk ko uzticēt, lemt un darīt. 

Tvitera apskats: Saeimas vēlēšanas pāri visam

Pēdējā nedēļa pirms Saeimas vēlēšanām, priekšvēlēšanu kampaņas, precīzāk sakot – antikampaņas, pretinieku nomelnojošās, rit pilnā sparā un neiet secen arī sociālajiem tīkliem.

Tviterapskats: Ušakovam vieglu garu, Kaimiņam ātru slavu

Līdz ar rudeni un arī Saeimas vēlēšanu tuvumu strauji atgriežas arī aktivitāte tviterī. Kandidāti aģitē, tviterlietotāji apspriež Dombrovska jauno amatu un Rīgas mēra piedzīvojumus Amerikā, velkot paralēles ar filmu "vieglu garu". Arī citas, nopietnākas un nenopietnākas tēmas skartas.

Tviterapskats: Sveicināta, mīļā skola!

Sveicināta, mīļā skola! "Prieks atkal atgriezties skolā, mācīties matemātiku, ķīmiju un citus foršus priekšmetus" – teica neviens un nekad, tā pirmajā septembrī pārliecināts Alberts Kaminskis ‏@WebagentOnAir, bet atrodams tviterī arī pa kādam, ja ne gluži sajūsmas pilnam, tad visam ierakstam kurā pausta bezkaislīga samierināšanās ar skolas atsākšanās faktu.

Tviterapskats: Sēņošanas trakums un padomi politiķiem

Jaunās bibliotēkas Gaismas pils atklāšanas nedēļā – aicinājumu lasīt manāmi malu malās, arī sociālajos tīklos. Un kārtīgs latvietis protams, aicinājumu ņem nopietni un dodas uz savu Gaismas pili – tuvējo mežu un lasa, lasa, lasa, līdz grozs pilns pielasīts ar sēnēm. 

Sirsniņproblēmu nedēļa tviterī

Tuvojoties vēlēšanām, sirdi plosošas attiecību skaidrošanas politiķu starpā manāmas aizvien biežāk, daudziem arī lūst sirds, uzzinot par to, ka lauksaimnieki izaudzēto vienkārši izmet kompostkaudzē. Bet tai daļai, kas uz Rīgas bruģa auguši, un tiem, kuriem skaidrs kādas izmaiņas vārda jēgā spēj nest viena garumzīme – ļoti sāp sirds par zilibalto-apsirsniņoto uzrakstu RĪGA.

Tviterapskats: priekšvēlēšanu pārmetumi un noslēpumu noslēpumi

Kā daudzās masu mediju slejās un ziņojumos manāms – ir braši sācies priekšvēlēšanu laiks, un pilnīgi viss ziņas tiek skatītas rudenī gaidāmo Saeimas vēlēšanu kontekstā. Interneta portālos pat pie kultūras ziņām komentāros manāma politikas apspriešana un dažkārt cilvēki tā aizraujas, ka lietā ir jāliek vai nu plaša iztēle, vai dzelžaina loģika, un, lai cik tas neprātīgi izklausītos, pat abu absurda kombinācija, lai saprastu vēstījumu jēga. Ne visus saprot. Un, kā zināms, tos, kurus nesaprot – tos izsmej, arī tviterī.

Jaunākie
Interesanti