Ārpus ētera / Sociālo mediju apskati
Tviterapskats: Par konsekvencēm un to, kas ir ārpus labā un ļaunā

Skolēnu dziesmu un deju svētku pozitīvās un negatīvās atskaņas, maigie sodi pedofiliem, kā arī aktuālā un permanentā fona troksni nodrošinošā un sašutumu raisošā restorāna “Kleever” nosaukuma lieta ir tvitera apspriestākie temati. Tam visam klāt vēl nāca nedēļas noslēgumā “Prāta vētras” uzstāšanās Krievijā.

Bērnu ģībšana svētkos uzjundī sociālos tīklus

Līdz ar bērnu ģībšanu Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumā pāri visnotaļ pozitīvo svētku atmosfērai sāka velties kritikas vilnis. Gan vecāki, gan paši  dalībnieki raksta par milzīgo slodzi, mēģinājumu grafiku un par ēdināšanu, kas bijusi nepietiekama, ņemot vērā bērnu fizisko noslogotību. Nu tam pievienojās neizpratne par gājiena atcelšanu un pārdomas par šo svētku būtību.

Tviterapskats: Lietus un Vējonis, #DzSv prieks un satraukums

Sākot ar lietu un vēju aiz loga un Vējoni prezidenta amatā līdz atlaišanām un pat restorāna nosaukumu - šāda tvitera lietotājiem bijusi šī nedēļa. Tomēr tam visam pāri Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kurus pavada līksmība un smaidi, arī pārpūle un ģīboņi.

Tviterapskats: Karstums, Grieķija, NEPLP un Imants Kalniņš

Karstums un vasara Latvijā? Tas tviterlietotājiem ir kaut kas jauns, un viņi mēģina rast kādus racionālus izskaidrojumus. Arī Grieķija, mediju uzraudzīšana un Imants Kalniņš ir visvairāk apspriestie temati šajā vasarīgajā nedēļā.  

Tviterapskats: Saulgrieži Grieķijas ēnā

To, ka ar 140 zīmēm, kas ir ieraksta garuma limits, pietiek tam, lai priecātos, skumtu, jokotu vai strīdētos, ir pierādījuši mikroblogu vietnes "Twitter" panākumi. Turklāt ir reizes, kad tieši šie īsie ieraksti notikumus parāda jaunā gaismā. Aizejošās nedēļas tviterapskatā par Jāņiem, par Porziņģa draftu un Grieķijas nedienām.

Tviterapskats: Krāsu trakums, tikumība un labās ziņas

Krāsaina jo krāsaina pirmssvētku nedēļa tviterī. Ikvienam iespēja parādīt savu nostāju un sapratni, pretnostatīt to tiem, kas tumsonībā neko nesaprot, un vienoties vienotā dziesmā ar tiem gaismas cilvēkiem, kuri saprot. Tā nu ne viens vien aizstāv savu subjektīvo pārliecību – pilnā pārliecībā, ka tā ir objektīvā patiesība.

Tviterapskats: Pilna Rīga cūkām

Ilgi gaidījām vasaru, vai ik nedēļas sociālajos tīklos sūkstoties par tās neesamību, beidzot tā ir klāt un tviterī ļaudis var pasūdzēties par nežēlīgo karstumu un to, cik garlaicīga vasara ir. Šonedēļ nav viena karstā temata, par kuriem visi runātu, toties sociālajos tīklos interesantu krikumu un reakciju uz nedēļas aktualitātēm protams netrūkst.

Tviterapskats: Viss par prezidenta vēlēšanām un mazliet arī par šprotēm

Jau iepriekš esmu stāstījis, ka tvitera simpātijas, vismaz visskaļāk un drosmīgāk, pauda Egila Levita piekritēji. Tas tomēr tā intelektuāli smalki. Par Vējoni sadūšojas izpausties tik nelabojami apsēsti dabas draugi un pa kādam biologam. Tie citu skatījumā tāpat – nedaudz tā kā ar putniem. Lai jau.

Tviterapskats: Sastrēgumi ielās un tvītos

Eirovīzija, Krievijas zaudējums hokejā, sastrēgušais partnerības samits un Lietuvas #Negribauskaite ir nedēļas apspriestākie temati šonedēļ tviterī.

 

Tviterapskats: A grupas bēgļu digitāli sodāmais velokritiens

Lai kurš no nedēļas nozīmīgākajiem notikumiem jums neliktos pats pats svarīgākais, visticamāk, tvitera lietotājiem ir bijis, ko par to teikt. Un, visticamāk, sakāmais ir bijis ja ne trāpīgi ironisks, tad vismaz sarkastiski 140 zīmēs smīnošs. 

Tviterapskats: Spasaļskis un citi varoņi

Vietējo un starptautisko aktualitāšu daudzveidība hokeja kaislību un emociju pavadībā, ar Uzvaras un Eiropas svētkiem nedēļas izskaņā – tāda ir nedēļa tviterī.

Tviterapskats: Sociālajos tīklos pavasaris ir klāt!

Tā ilgi nāk šogad pavasaris, bet - kā zināt, ka tas beidzot ir klāt? Pavasari raksturo trīs pazīmes sociālajos tīklos: sazaļojušas dabas bildes, hokeja ekspertu īpatsvara pieaugums un riteņbraucēju–autovadītāju–gājēju līdzāspastāvēšanas problemātikas aktualizācija. Spriežot pēc šiem parametriem, sociālajos tīklos pavasaris beidzot patiešām ir klāt.

Tviterapskats: Darbīga un čakla nedēļa

Darbīgā un čaklā nedēļa tviterī un Latvijā. Nedēļu iesākot, čakli tiek apspriests, kā labāk partijām un baznīcām kontrolēt sabiedriskos medijus, nedēļas vidū tikai ar policijas palīdzību apturamu darba sparu demonstrē mums atkal deputāts Liepiņš, un kā visiem labāk vajadzētu darīt, to zina jaunā raidījuma „Lielais jautājums” vadītājs Ivars Godmanis. Brīvdienās – Lielā talka un tajā atrastie un savāktie, protams, pārpludina tviteri.

Tviterapskats: Par tikumību, totalitārismu un Bērziņa zāģēšanu

Pēc Lieldienu brīvdienām tviterlietotāji šo nedēļu pavada, diskutējot par tikumību un tās saistību ar ārpolitiku un totalitāru valsti, tāpat cītīgi tiek skaitītas vakara un rīta lūgšanas. Tās tiek uzklausītas un ar neviltotām gavilēm nedēļas izskaņā tiek saņemta ziņa – tviterī ilgi zāģētais un cirstais Bērziņš beidzot izvēlējies krist. 

Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt