Tviterapskats: 2016.gada vērtējumi, eglītes un Porziņģis

Ir noticis brīnums. Ir retā reize, kurā vīterotāji par kādu jautājumu ir vienās domās – aizvadītais 2016.gads ir bijis slikts un neizdevies. Lai gan - prasme mums Latvijā spēt vienoties tajā, ka viss ir slikti, tomēr nav nekāds brīnums. 

Sarmīte Kolāte @Sarmite_Kolate cer, ka aizvadītais bija vissliktākais gads un sliktāk vairs nebūs.

Svarīgākais ieteikums, lai šis gads nebūtu sliktāks par iepriekšējo – uzreiz pēc svētkiem nekāpiet uz svariem, to visiem atgādina tviterlietotāja Zane @VaboleiVienalga. Viņa jau pirms došanās brīvdienās (un svinībās) nosvērās. Zinot, ka tik mazu ciparu droši vien vēl labu laiku neredzēs. Vismaz kāda jauka piemiņa no 2016.gada.

Cerams, vismaz no Latvijas pasta atbrīvotais Ivars Čivčišs būs atradis atbildi uz jautājumu, ko viņš uzdod pēc pārēšanas Ziemassvētkos. @IvChiv : Mēs svinam, lai ēstu? Vai ēdam, lai svinētu?

Tomēr Ziemassvētki ir brīnumu laiks un brīnumi mūsos notiek, mēs maināmies uz labu. Ja paši sevī to nemanām, tad citos gan to var pamanīt. Piemēram, šonedēļ uzzinām, ka par spiegošanu aizdomās turētais Latvijas iedzīvotājs ir ilggadējs VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) darbinieks Aleksandrs Krasnopjorovs. Un to mums stāsta nevis drošības dienesti, bet gan prokrieviskais aktīvists Vladimirs Lindermans. Diezgan neveikls mirklis, secina vienmēr dusmīgā ‏@ieva_w.

Līdz šim zināms, ka persona fotografējusi NATO tehniku un ievietojusi sociālajos tīklos un iespējams arī sūtījusi kādam Krievijā. Tviterlietotājs Nepareizais ‏@Nepareizais,  to uzzinot, atceras par vēl vienu potenciālu krievu spiegu – un atgādina, ka šogad sociālajos tīklos bildes ar kuģiem un NATO tankiem ievietojis arī Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Tāds varens Ziemassvētkos sajuties arī Jānis Iesalnieks @JanisIesalnieks no Nacionālās apvienības – viņš izlēmis nodarboties ar amnestēšanu. Piedot visiem tiem, kurus līdz šim viņš tviterī bloķējis. Aptuveni simts vīterotāju tātad ir saņēmuši iespēju atkal lasīt viņa tvītus. Tavu prieku. Ne visi gan par to priecājas – netrūkst tādu, kuri lūdz, lai tūlīt pat atkal bloķējot.

Tomēr ne visi mainās, ar dažiem paliek aizvien sliktāk, spriež tviterī, uzzinot par Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina rīcību. Viņš kopā ar vēl diviem Eiropas Parlamenta deputātiem, kā arī Krievijas parlamenta augšpalātas deputātiem Damaskā ticies ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu un viņam stāstījis par Latvijas simpātijām pret viņu. Par to pārsteigts nav Gundars Davidsons @gdavidsons: Kādreiz šo zīmēja kā baismīgi labo integrācijas piemēru. :) Kaut karjera droši rādīja, kas viņš ir. Visticamāk, ka jābrauc vien pie Asada viņam ir, lai arī turpmāk nauda no Krievijas būtu, min tviterlietotāji. Tā politiķis Olafs Pulks @Olafs_Pulks domā, ka ja jau Tatjana Ždanoka tikusies ar Asadu, tad jau Mamikinam arī vajag! Nākamā būs Iveta Grigule – prognozē Madara Fridrihsone @MFridrihsone

Pabrīdināšu, ka ir pēdējais laiks sociālajos tīklos apskatīt jūsu draugu un citu  nepazīstamu ļaužu izpušķotās eglītes un ģimenēs uzņemto kristīgo jauniešu Tezē tikšanās dalībniekus. Vien Vineta Vizule visus pasaudzējusi ‏@Vinetav.  Šogad ar eglīti viņa nedižojas, jo jaunieši puskrēslā nocirtuši un mājās pārveduši priedīti:). Bet, vai priedīte, vai eglīte, zaļi svārki mugurā!

Un jā, ir vēl viena sociālo tīklu sērga – NBA zvaigžņu spēles balsojums, nepiemirstiet nobalsot par Porziņģi vismaz desmit reizes dienā, bet ja jūs kaitina, ka to pārāk aktīvi dara citi, tad var atklāt, ka balsošana noslēgsies 16.janvārī.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti