Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: «Kristaps Porzingis #NBAvote», Raimonds Pauls un «puteņa biļetes»

Ja šonedēļ mēģinājāt ieiet tviterī un atrast tur ko interesantu, oriģinālu un radošu par notikumiem Latvijā un pasaulē, tas bija daudz grūtāk nekā citkārt, jo, kā sarunā izteicās viena mana paziņa, es šonedēļ arī varu uztaisīt tviterapskatu, jo zinu, ko visi runā tviterī, pat tajā neieskatoties. Vienu un to pašu - Kristaps Porzingis #NBAvote ar pāris variācijām par tēmu, protams. 

Tviterapskats: #DodPieci, Dimanta uzvara un žagari Saeimai

Šajos Ziemassvētkos bija vislabākais laiks sēņošanai, velo un laivu braucieniem smej sociālajos tīklos. Dažs labs padalās ar dāvanām, kas bijušas zem eglītes, ja vien to – zaļo atrakciju poligonu - nav nopostījis kaķis, cītīgi publicē kopā sanākušo radu un draugu kopbildes, svētku galdus, bet pirms svētkiem – draudzīgi sēdējām sastrēgumos, spriedām, kuriem politiķiem būtu jāatnes žagari. Un vēl – ja vien neesat Dainis Liepiņš, priecājāmies par kopīgi paveikto sirsnīgajā labdarības akcijā #DodPieci. 

Tviterapskats: Romantiska daudzsēriju filma valdībā, trilleris tviterī

Gaidīja, gaidīja valdības krišanu iepriekšējā nedēļā un nesagaidīja, bija vien "viss ir kārtībā un stabili'', rokās sadevušies partijas kongresā. Brīdī, kad jau visas cerības bija zudušas, tviterlietotāji tika iepriecināti ar ilgi gaidīto un prognozēto Laimdotas demisiju.

Tviterapskats: Kongress liek vilties, Hermanis brīnīties, bļitkotājs - šausmināties

Gaidīja jau gaidīja tviterlietotāji visu nedēļu partijas "Vienotības" kongresu, kurā spalvas putēs, valdība kritīs, vēlams - viens otram rīkles pušu kodīs, bet nesagaidīja. Sestdiena pavadīta velti, bet galvenais jau ir gaidīšanas laiks, un gaidot arī citās nedēļas dienās tviterlietotājiem netrūka aktualitāšu, kuras apspriest un arī radoši papildināt ar savu daiļradi.

Tviterapskats: Svētā tāfele Pļaviņās un nacionālu lidaparātu lūkošanās Tatros

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka šķietami vienkārša situācija gluži kā sniegapika, veļoties no kalna, kļūst nevaldāma un dramatiska? Daudziem tvitera lietotājiem šāda iespēja radās pirms dažām dienām un par to – tviterapskata sākumā, pirms pievēršamies tādām jau tradicionālām tēmām kā "airBaltic" un politiķi vai sirdi sildošākiem jautājumiem par to, kā valsts svētkus svinēja vīterotāji.

Tviterapskats: Sēnes un aizmirstais miljons

Nauda, nauda, nauda un sēnes, sēnes, sēnes ir nedēļas aktualitātes tviterī. Bez sēnes tu esi nekas, būt bez sēnes ir vēl trakāk nekā aizmirst miljonu. Ar vai bez miljona un sēnēm - tauta noteikti būtu laimīgāka, ja deputāti tiktu iesaldēti – šī ir tikai daļa no atziņām sociālajos tīklos šonedēļ.

Tviterapskats: Konstitucionālā bēgļu krīze un brīvpusdienas

Konstitucionāla valdības krīze jeb vienkārši klaja nespēja pieņemt lēmumus bēgļu jautājumā pašiem kļūstot par bēgļiem, bēgot no atbildības – aptuveni tā var raksturot nedēļu politikā. Tam gan patiesi, gan ironizējot jūt līdzi arī tviterī. 

Jaunākie
Interesanti