Ārpus ētera / Tvitera apskats
Tviterapskats: Dīvaino ideju un pārpratumu nedēļa

Spožo, nesaprasto, pārprasto un dīvaino ideju nedēļa sociālajos tīklos. Demokrātijas likvidēšanas dienas atzīmēšana patriotiskā garā, „nokrišņu nodoklis”, kārtējā veselības ministra ideja, vēstule Obamam, rīdzinieku privilēģiju tirgošana un visam piedevās vēl kāda koledža pataisa sevi par muļķi, jo  naska visus citus apvainot, tikai ne savas pareizrakstības kļūdas atzīt - visi šie temati šonedēļ sociālā tīkla "Twitter" lietotāju uzmanības centrā.

Tviterapskats: Kurš ir Ušakovs, kurš ir bibliotekārs un kad jāpilda mājasdarbi?

Ko drīkst un ko nedrīkst darīt svētdienās? Vai bibliotēka mājās ir apkaunojums un iemesls apsmiešanai? Vai skolēniem ir jāmācās smagi un daudz, vai tomēr tiem pienākas arī nedaudz bērnības, vai var tikt ārā no bedres, turpinot rakt? Šādi un citādi eksistenciāli un filozofiski jautājumi nodarbina pavasarīgos tviterprātus.  

Tviterapskats: Politiķu digitālie neceļi

Ne pārāk veiksmīga nedēļa tviterī izvērsās Rīgas mēram Nilam Ušakovam. Pašā nedēļas sākumā čivinātāju prātus nodarbina Barona ielas remonta līkloči. Par tiem Ušakovs šonedēļ klusē, bet pārējam tviterim ir ko teikt.

Tviterapskats: Kebabi, biezpienmaize un parlamentārais tvitersekretārs

Diviem politiski aktīviem cilvēkiem šonedēļ ļoti, ļoti gribējās nokļūt tviterapskatā, un viņi darīja visu, lai izceltos, pat nebaidījās izskatīties muļķīgi. Par to, protams, tiks atalgoti ar to godu. Bet pat bez šo divu atšķirīga kalibra kumēdiņu taisītāju izrādēm arī citas aktualitātes lika iesvilties tviterlietotājiem.

Tviterapskats: Reto notikumu nedēļa

Šī nedēļa bijusi darbīga – ne tikai gaidīts pavasaris un pavadīta it kā liekā 29.februāra diena, bet arī veidots Valsts ieņēmumu dienesta melnais saraksts un bez licences palikusi kāda banka, un par to visu cilvēki arī sprieda tviterī. 

Tviterapskats: Nesaprotamā Vīriešu diena un plastmasas šokolāde

Šajā nedēļā iekrita viens visai pretrunīgs datums – 23. februāris. Dažu acīs – Vīriešu diena, citu – Padomju armijas svētki. Pirmajiem tviterī bija iespēja izmantot dažnedažādos īpašos piedāvājumus un iepriecināt savus vīriešus ar, piemēram, peintbola spēli, otrajiem – iespēja kritizēt pirmos.

Jaunākie
Interesanti