Latvijas skolās joprojām trūkst datoru; IZM visus neplāno apgādāt (precizēts)
Latvijas skolās joprojām trūkst datortehnikas attālinātā mācību procesa organizēšanai. Nesen izglītības iestādes saņēmušas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) solītos 6200 datorus, taču arī ar to vēl nav pietiekami, informēja Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS). Ministrija lūgusi skolām datus par trūkstošajām ierīcēm precizēt, taču datoru katram skolēnam šogad nesola.  
Seniorus pirms vakcinācijas pret Covid-19 rūpīgāk izvērtēs
Analizējot 23 senioru nāves iemeslus Norvēģijas pansionātos, varas iestādes paguvušas izpētīt lielāko daļu gadījumu un nav atklājušas saistību ar saņemto “Pfizer” vakcīnu, norāda Latvijas imunizācijas padomes vadītāja Dace Zavadska. Viņa uzsver – ir svarīgi ziņot par katru aizdomīgu gadījumu un to pētīt. Lai gan saistība nav atklāta, norvēģu pieredze Latvijā kļūšot par pamatu rūpīgākai senioru veselības stāvokļa izvērtēšanai pirms vakcinācijas.  
Kosmētiķe Jelgavā pazaudē darbu, bet atklāj seno mīlestību pret medicīnu
"Nav viegli, bet esmu gandarīta, ka varu palīdzēt pacientiem un mediķiem," par savu pašreizējo sanitāres darbu Jelgavas slimnīcā saka kosmetoloģe Inga Vilčūna. Laikā, kas skaistumkopšanas nozarei jāpavada dīkstāvē, strādāt slimnīcā viņa izvēlējusies gan tāpēc, ka nekvalificējusies atbalstam, gan tāpēc, ka medicīna bijusi tuva jau kopš bērnības.
VM piedāvā: Covid-19 ierobežojumus varēs mīkstināt, saslimstībai samazinoties trīs reizes
Pirmā iespēja lemt par pakāpenisku Covid-19 ierobežojumu mazināšanu būtu, ja 14 dienās vidēji reģistrētu ne vairāk kā 200 jaunus saslimšanas gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju, paredz VM priekšlikums. Pašreiz Latvijā šis rādītājs ir 689. Vienlaikus veselības ministrs skaidroja, ka, ņemot vērā pašreizējos saslimstības rādītājus, ārkārtējā situācija, kas pašlaik noteikta līdz 7. februārim, visticamāk, būs jāpagarina. 
KM: Atbalsts kultūras nozarei būs pieejams tik ilgi, cik nepieciešams
2021. gadā turpinās darboties iepriekš pieejamie atbalsta mehānismi Covid-19 krīzes pārvarēšanai kultūras nozarē strādājošajiem, kā arī tiks īstenotas jaunas atbalsta programmas, Latvijas Radio raidījumā “Kultūras Rondo” skaidroja Kultūras ministrijas valsts sekretāres vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš, uzsverot, ka atbalsts būs pieejams, kamēr būs spēkā ierobežojumi.
Janvāris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt