Sadaļas Sadaļas
Stradiņa universitātes rezidentei draud izslēgšana par mācību kavēšanu Covid-19 dēļ
Pēc LTV sižeta par maksas rezidentūras ēnas pusi, kurā Rīgas Stradiņa universitātes maksas rezidente Olga Jakovļeva stāstīja par slimošanu ar Covid-19 un palikšanu bez slimības pabalsta, topošā ārste no universitātes saņēmusi ziņas, ka pret viņu ierosināta disciplinārlieta par neattaisnotu studiju kavēšanu, kas var draudēt pat ar izslēgšanu no universitātes. Rezidentes advokāte uzsver, ka studijas kavētas slimības dēļ, un uzskata, ka šādi universitāte vēršas pret topošo ārsti, kas cēlusi trauksmi.  
Ārsti skaidro Covid-19 mītus diskusijā «Laiks uzzināt patiesību»
Projekta “Mēs pret Covid meliem” ietvaros otrdien, 26. janvārī, pulksten 19.00 Latvijas Medicīnas studentu asociācija (LaMSA) aicina ikvienu uz tiešsaistes diskusiju, kur jaunie un jau pieredzējušie ārsti vērtēs populārākos un absurdākos ar pandēmiju saistītos apgalvojumus.
Apstiprina rīcības plānu Covid-19 ierobežošanai sociālās aprūpes centros
Otrdien, 26. janvārī, valdības sēdē apstiprināja Labklājības ministrijas (LM) iesniegto Rīcības plānu Covid-19 izplatības ierobežošanai ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās (SAC), kas paredz stingrākus epidemioloģiskas drošības pasākumus un atbalstu centru personālam, informēja Labklājības ministrija.
Vakcīnu nacionālisms pasaules ekonomikai var radīt 9 triljonu dolāru zaudējumus
Nevienlīdzīga vakcīnu sadale starp pasaules valstīm var radīt aptuveni 9 triljonu dolāru lielus zaudējumus. Šādu brīdinājumu izteikusi Starptautiskā Rūpniecības palāta. Tās ziņojumā norādīts, ka lielāko šo zaudējumu slogu uz saviem pleciem izjutīs tieši pasaules attīstītākās valstis, tāpēc tām vajadzētu vairāk ieguldīt gan vakcīnu ražošanā, gan to izdalīšanā.  
Covid-19 vakcinēšanas IT sistēmu plāno ieviest jau martā
Covid-19 vakcinācijas procesa pārvaldības informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmas risinājumu plānots iegādāties paātrinātā kārtībā, lai tā varētu sākt darbību jau martā, informēja Veselības ministrija. Šādu ministrijas lūgumu otrdien, 26. janvārī, atbalstīja valdība.
Janvāris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt