Japānā pūļa imunitāte varētu tikt sasniegta tikai vairākus mēnešus pēc Tokijas olimpiskajām spēlēm
Japānā pūļa imunitāte varētu tikt sasniegta tikai vairākus mēnešus pēc Tokijas olimpiskajām spēlēm. Par to vēsta aģentūra “Reuters”, atsaucoties uz britu pētījumu firmas “Airfinity” dibinātāju Rasmusu Behu Hansenu. Tās nebūt nav labas ziņas premjerministram Josihidem Sugam, kurš solījis iedzīvotājus apgādāt ar pietiekami daudz vakcīnu devām līdz šī gada vidum.
Cīņā ar Covid-19 Francija un Vācija pastiprina robežkontroli
Cīņā ar Covid-19 Francija un Vācija no šodienas pastiprinājusi kontroli uz robežām. Tas darīts, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatīšanos. Tikmēr Anglijas medicīnas direktora vietnieks, profesors Džonatans Van Tāms brīdinājis – pastāv iespēja, ka arī vakcinētie cilvēki joprojām var pārnest vīrusu arī citiem, tādēļ tiem jāturpina ievērot ierobežojumi.
Psihologi: Cilvēki baidās pieskarties cits citam, un tas rada bažas
Sociālās distancēšanās noteikumi, kas ieviesti Covid-19 pandēmijas laikā, padziļinājuši daudzās rietumvalstīs pastāvošo tendenci – cilvēki aizvien retāk fiziski kontaktējas cits ar citu. Šāds pieskārienu trūkums slikti ietekmē mūsu psihisko stāvokli, apgalvo speciālisti. Palīgā var nākt informācijas tehnoloģijas.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt