Ķīnā protestē pret Covid-19 ierobežojumiem
Ķīnas Tautas Republikas galvaspilsētā Pekinā, Šanhajā un vairākās citās pilsētās nedēļas nogalē notikuši protesti pret  stingrajiem ierobežojumiem cīņā ar Covid-19. Akcijās arī izskanēja pret valdību vērsti  saukļi. 
Ķīnā pēc ugunsgrēka daudzdzīvokļu ēkā plaši protesti pret Covid-19 ierobežojumiem
Traģisks ugunsgrēks Ķīnas ziemeļrietumu Sjiņdzjanas reģionā ir izraisījis dusmu izvirdumu par valsts nulles Covid-19 politiku. Iedzīvotāji vaino Covid-19 ierobežojumus, kuru dēļ tika kavētas dienestu iespējas sniegt palīdzību. Lai gan stingrie Covid-19 nulles politikas ierobežojumi pirms divām nedēļām Ķīnā tika mīkstināti, inficēšanās gadījumu skaits strauji pieaudzis, tādēļ jau atkal daudzviet valstī tiek ieviesti jauni ierobežojumi, vairojot sabiedrības neapmierinātību. 
Ķīnā atkal aug Covid-19 izplatība un neapmierinātība ar ierobežojumiem
Covid-19 izplatība turpinās visā Ķīnā, un diennaktī reģistrēto inficēšanās gadījumu skaits sasniedzis jaunu rekordu. Pieaugošais inficēšanās līmenis rada spiedienu uz valsts vadību, kura ir izvēles priekšā – paciest zināmu vīrusa izplatības turpināšanos vai atgriezties pie stingriem Covid "nulles politikas" ierobežojumiem, lai apturētu uzliesmojumu ekonomikas dēļ. Iedzīvotāju vidū pieaug neapmierinātība.
Dažviet Ķīnā atjauno Covid-19 ierobežojumus
Vairākās lielajās Ķīnas Tautas Republikas pilsētās, tai skaitā galvaspilsētā Pekinā, atjaunoti Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi. Infekcijas uzliesmojuma apstākļos varas iestādes turpina īstenot tā dēvēto kovida nulles politiku. 
Ķīna neplāno atteikties no Covid-19 nulles politikas
Ķīna neplāno mīkstināt valstī noteiktos stingros ierobežojumus koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanai. To sestdien paziņoja Nacionālā veselības aprūpes komisija, kas ir pakļauta Ķīnas valdībai. Ķīnas Covid-19 nulles politika ir izpelnījusies plašu neapmierinātību valstī, jo tās dēļ ir nobremzējusies ekonomiskā izaugsme un ir nopietni traucēta iedzīvotāju ikdienas dzīve.
Igaunija mēģina ietaupīt naudu, neiepērkot liekas Covid-19 vakcīnas
Covid-19 pandēmijas kulminācijas laikā valstis steidzās nodrošināt savus iedzīvotājus ar Covid-19 vakcīnām, noslēdzot liela apjoma līgumus ar vakcīnu ražotājiem. Tagad, kad pandēmija ir mazinājusies, sarucis arī pieprasījums pēc vakcīnām, taču noslēgtie līgumi ir jāpilda.