Liecību saņemšanā skolēniem atkalsatikšanās prieks un 2 metru distance
Pēdējie mēneši, kas aizvadīti attālinātā mācību režīmā, bijuši liels izaicinājums visiem. Ārkārtējās situācijas ierobežojumu dēļ ne visi skolēni saņēmuši liecības, bet daudzviet skolas tomēr piemērojas apstākļiem un organizē liecību izdošanu svaigā gaisā, ārpus telpām – ievērojot distancēšanos. Arī Carnikavas pamatskolas skolēniem piektdien, 29. maijā, jo īpaši liels bija atkalsatikšanās prieks, lai gan visu laiku nācās atcerēties par divu metru distanci.
No šodienas pieejama vēl daļa veselības aprūpes pakalpojumu
No piektdienas, 29. maija, tiek paplašināts dienas stacionārā sniegto plānveida veselības aprūpes pakalpojumu klāsts. Nacionālajā veselības dienestā (NVD) gan atgādina – pilnīgi visi ārstniecības pakalpojumi tiks atjaunoti no 3. jūnija.
Latvija pirmā pasaulē palaiž «Google» un «Apple» kopīgo lietotni Covid-19 apturēšanai
No piektdienas, 29. maija, Latvijas iedzīvotājiem pieejama lietotne “Apturi Covid”, kas ir pirmā šāda veida lietotne, kas bāzēta “Google” un “Apple” sadarbībā un brīdinās, ja bijis kontakts ar inficētajām personām, tādā veidā palīdzot pārraut inficēšanās ķēdes. Premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) uzsvēra, ka cīņai ar Covid-19 ir svarīgi, lai mēs visi lietotu šo lietotni.