Austrumu slimnīcas mediķi: kovids vismaz šajā pavasarī ir uzvarēts
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) patlaban ārstējas 71 pacients ar apstiprinātu kovida infekciju. Taču lielākā daļa no viņiem ievesti ar pilnīgu citu saslimšanu un kovids atklāts nejauši – testējot. Pēdējās diennakts laikā no visiem uzņemtajiem tikai trim apstiprināts koronavīruss. Tāpēc ārsti uzskata, ka savā ziņā iestājies atelpas brīdis un kovids vismaz šajā pavasarī ir uzvarēts. Tiem mediķiem, kuri visus šos divus gadus bija frontes pirmajās līnijās – strādāja uzņemšanā –, šodien teica arī īpašu paldies.
Latvijā atklāj vēl 121 Covid-19 gadījumu
Latvijā aizvadītās diennakts laikā reģistrēts 121 jauns inficēšanās ar Covid-19 gadījums un nav saņemti ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
Covid-19 Vakcinācijas nodaļas liktenis pēc 30. jūnija vēl nav zināms
Covid-19 Vakcinācijas nodaļas darbinieku skaits krietni samazināts, un 30. jūnijā beigsies tā darbībai atvēlētais finansējums. Pašlaik nav zināms turpmākais šī biroja liktenis, tas būšot atkarīgs no slimības attīstības scenārija, un šobrīd paredz piecus iespējamos variantus.  

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt