Vairāki HIV pozitīvi trešo valstu pilsoņi ir neziņā, kā pandēmijas laikā tikt pie zālēm
Vairāki HIV pozitīvi trešo valstu pilsoņi ir neziņā, kā pandēmijas laikā tikt pie medikamentiem, informēja HIV pacientu atbalsta biedrībā “Agihas”. Tie ir gan strādājošie no Krievijas, Ukrainas, gan studenti no tālākām zemēm. Līdz šim katru ceturksni šie cilvēki devās pēc medikamentiem uz savām valstīm. Tagad to izdarīt nevar. Ja personai nepienākas valsts apmaksātie veselības aprūpes pakalpojumi, HIV medikamenti var izmaksāt vairākus simtus mēnesī.  
Jau 10 vakcīnas pret Covid-19 testē uz cilvēkiem
Sacensības par to, kurš pirmais iegūs vakcīnu pret Covid-19, uzņem arvien jaunus apgriezienus. Tas mudina daudzas valstis jau tagad slēgt vienošanās par to, kā vakcīna, kad to sāks ražot, tiks sadalīta un tirgota. Par to, ka jebkura koronavīrusa vakcīna būtu jāizdala visām valstīm visā pasaulē, vienojās arī Eiropas Savienība un Japāna video samitā.
Ķelnē visiem skolēniem izdala sejas vairogus
Vācijā Ķelnē visiem pilsētas skolēniem izdala sejas vairogus jeb vizorus papildu aizsardzībai pret koronavīrusu. Ķelnē mācās desmitiem tūkstoši skolēnu, kuri maijā atgriezās skolas solos, Vācijai sākot atvieglot ierobežojošos pasākumus.
Kādas sejas maskas izvēlas tautieši Liebritānijā
Anglijā jau vairāk nekā nedēļu ir nedaudz atviegloti ārkārtējā stāvokļa nosacījumi, taču iedzīvotājiem ir ieteikts valkāt maskas tur, kur nav iespējams sociāli distancēties, piemēram, sabiedriskajā transportā vai šaurās telpās. Taču ne visur maskas var brīvi nopirkt. Kādas maskas sagādājuši Lielbritānijā dzīvojošie tautieši?