Eiropā internetā piedāvā viltotas vakcīnas un neīstas rezervācijas
Lai gan lielākajā daļā valstu vispirms tiek vakcinēti mediķi un vecāka gada gājuma cilvēki, tomēr pie paraugdemonstrējumiem ar vakcinēšanos tiek arī pa kādam valsts līderim. Tā tikko vakcīnu saņēmis Rumānijas prezidents un Turcijas prezidents. Vakcinācija Eiropā un pasaulē uzņem apgriezienus, un internetā jau sāk piedāvāt viltotas vakcīnas un neīstas rezervācijas.
Ārsti: Bērni Latvijā sākuši slimot ar Covid-19 arī vidēji smagi
Satraucošas ziņas saņemtas no Bērnu slimnīcas. Līdz šim Latvijā bērni Covid-19 pārslimojuši salīdzinoši viegli. Tiesa, katram otrajam arī vairākus mēnešus pēc vīrusa saglabājās nogurums, apātija vai bija jūtamas kādas citas sekas. Taču  šonedēļ Bērnu slimnīcas ārsti saskārušies ar to, ka vīruss bērnus var skart arī vidēji smagi, ietekmējot gan sirdi, gan ādu, gan gremošanas orgānus.  
Bažas par jaunu koronavīrusa paveidu Brazīlijā
Pasaulē bažas rada vēl viens koronavīrusa paveids, kas atklāts Brazīlijā. Tas valsti skāris laikā, kad daudzviet attālākajos Amazones reģionos slimnīcas ir pārpildītas un sāk pietrūkt sašķidrinātā skābekļa. Tikmēr Lielbritānija – pirmā no rietumvalstīm – paziņojusi, ka vīrusa jaunā paveida dēļ aizliedz ārvalstniekiem ieceļot no Brazīlijas un citām Latīņamerikas valstīm, kā arī no Portugāles. 
Ārsta Jakovina dēļ Valmierā un Rencēnos būs pieejama papildu Covid-19 testēšana
Valmierā un Rencēnos būs pieejama papildu Covid-19 testēšana, lai visas ģimenes ārsta Jura Jakovina kontaktpersonas varētu pārbaudīt, vai nav inficējušās ar koronavīrusu, informēja Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja Sigita Alhimoviča. Par Jakovina rīcību, ejot uz darbu ar Covid-19 simptomiem, pārbaudi sākusi Valsts policija.
Janvāris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt