Iedzīvotāji sākuši tērēt pandēmijas laikā uzkrāto; pieaug interese par patēriņa kredītiem
Cilvēku ikdienas tēriņu pieaugums aug ātrāk nekā ienākumi no algas, līdz ar to nākas pamazām samazināt pandēmijas laikā veiktos uzkrājumus. Aptaujātie banku ekonomisti apliecina, ka mazinoties pirktspējai, Latvijas iedzīvotāji sākuši tērēt uzkrājumus, lai segtu ikdienas tēriņus par pārtikas iegādi un izdevumiem par mājokli. Tāpat sākusi pieaugt interese par patēriņa kredītiem.
Pandēmijas laikā komunālo maksājumu parādi nepieauga; šoziem būtisks valsts atbalsts
Pirms jaunās apkures sezonas parasti apkopo informāciju, cik daudz iedzīvotāji palikuši parādā komunālajiem un siltumenerģijas uzņēmumiem. Covid-19 pandēmijas laikā, pateicoties arī valsts sniegtajam atbalstam, parādi par siltumu, ūdeni un māju apsaimniekošanu nepalielinājās un saglabājās vidēji 10% apmērā, bet tagad ar bažām tiek gaidīta ziema un lielie apkures rēķini. Šonedēļ par papildu līdzekļu piešķiršanu centralizētās siltumapgādes atbalstam lēma valdība, un tas nozīmē, ka daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem rēķini šoziem palielināsies, bet ne tik dramatiski, kā tika gaidīts iepriekš.
Rīgā top daudzas jaunas biroja ēkas. Vai tās nepaliks tukšas?
Rīgā turpinās aktīva biroju ēku celtniecība. Lai gan, kā liecina nekustamā īpašuma kompānijas "Newsec" apkopotā informācija, šā gada 2. ceturksnī brīvās biroju platības bija 11%, vēl šogad tirgū biroju telpas palielināsies par vairāk nekā 21 000 kvadrātmetru. Savukārt 2023. gadā ekspluatācijā plāno nodot gandrīz sešas reizes lielāku platību. Jaunās ēkas būšot videi draudzīgas un energoefektīvas, bet, ņemot vērā, ka daudzi strādā attālināti vai hibrīddarba režīmā, vai tik daudz biroji galvaspilsētā būs nepieciešami? 
Francijā pēc Covid-19 krīzes atdzimst tūrisma industrija
Neraugoties uz karsto vasaru, sausumu un problēmām lidostās, Francijas tūrisma industrijas rādītāji pārsnieguši pirmspandēmijas līmeni. To veicināja gan ierobežojumu atcelšana, gan eiro kursa samazināšanās attiecībā pret dolāru.
Ceļojumu apdrošināšanas atlīdzības šogad pieteiktas trīsreiz vairāk nekā pērn
Jūlijā Rīgas lidostā apkalpots divreiz vairāk pasažieru nekā pirms gada – 606 000, un tas ir par 10,3% vairāk nekā šī gada jūnijā. Arī citās Eiropas lidostās ir daudz ceļotāju, bet trūkst darbinieku un kavējas avioreisi, tāpēc apdrošināšanas kompānijas Latvijā saņēmušas trīsreiz vairāk pieteikumu par ceļojumu apdrošināšanas atlīdzībām nekā pērn. Vidējā ceļojumu apdrošināšanas atlīdzība ir ap 300 eiro, bet summas mēdz būt arī daudz lielākas, vairāki tūkstoši eiro.
Kavētos nodokļus varēs nomaksāt piecu gadu laikā 
Saeima ceturtdien,16.jūnijā, galīgajā lasījumā pieņēma par steidzamiem atzītos grozījumus nodokļu un nodevu likumā, kas paredz līdz pieciem gadiem pagarināt termiņu, kādā varēs veikt nokavēto nodokļu maksājumu samaksu, informēja parlamentā.