Cīņa ar Covid-19 : Indija sāk savas vakcīnas eksportu; vakcinācijas līdere – Izraēla
Itālija draudējusi vērsties tiesā pret farmācijas gigantu „Pfizer” par kavēšanos ar Covid-19 vakcīnu piegādi, vēsta ziņu aģentūra AFP. Pirms dažām dienām Eiropas Savienībai tika pavēstīts, ka uzņēmumu „BioNTech” un „Pfizer” izstrādātās Covid-19 vakcīnas piegādes dalībvalstīm kavēsies trīs līdz četras nedēļas. Tikmēr Indija sākusi savas vakcīnas eksportu, bet kopumā pasaulē vakcīnu saņēmuši jau 51 miljons iedzīvotāju.
Kā ministri tiek galā, kad frizieris nav pieejams?
Jau krietni ilgi Covid-19  ierobežojumu dēļ ir slēgtas frizētavas, un valdības ministri atklāj, ka ievēro noteikumus un ar savu matu sakārtojumu tiek galā paši, kā nu kurš, – aizņemoties radinieku matu želeju, vienkārši audzējot garākus matus un pat mainot imidžu, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.
Rīgas 1. slimnīcu pārveidos Covid-19 pacientu aprūpei
Rīgas 1. slimnīca, kurā pašlaik tiek sniegti pārsvarā ambulatori pakalpojumi, piemēram, speciālistu konsultācijas un dažādi izmeklējumi, pārveidos par stacionāru arī Covid-19 pacientu aprūpei, informēja Rīgas domē.
Pabalstam bērna pieskatīšanai attālināto mācību laikā nav nepieciešama skolas izziņa
Covid-19 radīto ierobežojumu dēļ arī jaunāko klašu skolēniem mācības notiek attālināti, un vecākiem ir iespēja pieteikties slimības palīdzības pabalstam bērna pieskatīšanai, ja skolnieks ir  vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot). Pieprasot pabalstu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (VSAA), nav nepieciešama izglītības iestādes izziņa par attālinātu mācību procesu.
Latvijas zinātniekiem būs iespēja pieteikties vēl uz 11 miljoniem eiro ar Covid-19 saistīto pētījumu turpināšanai
Latvijas zinātniekiem būs iespēja pieteikties vēl uz 11 miljoniem eiro ar Covid-19 saistīto pētījumu turpināšanai, informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM). Decembrī noslēdzās valsts pētījumu programma Covid-19 seku mazināšanai, kuras ietvaros desmit pētniecības projektiem piešķīra teju pusmiljonu katram. Zinātnieki gan radījuši dažādas tehnoloģijas vīrusa uzveikšanai, gan izpētījuši tā dabu un radījuši metodes veiksmīgākai tā apkarošanai. 
Latvijā mazinās veselības aprūpē strādājošo saslimstība ar Covid-19
Visvairāk vienlaikus ar Covid-19 saslimušo veselības aprūpes darbinieku līdz šim bijis decembra sākumā. Tagad, lai arī situācija vēl ir tālu no normālas, neliels uzlabojums ir novērojams. Veselības aprūpes darbinieki ir ar augstu inficēšanās risku, jo var inficēties gan ārpus darba, gan darbā, kur viņiem ir daudzkārt augstāks saslimšanas risks nekā citiem cilvēkiem. Cik smagi Covid-19 ir skārusi tos, kuri ārstē citus?
Janvāris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt